Fulgusori de nov-dec 2009 (131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna dimineatza!!!!
Ce cafea buna.....multumesc.....nici nu stiu a cui e mai buna

Lavinia ai grija de tine! Sanatate multa

Azi sunt libera....teoretic, ca acum incep drumurile
O zi buna!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
30+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR 9+!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tiusca spune:

Buna dimineata gagici!!!!

Ce faceti?eu inca pe la munca.Tot aman momentul intrarii in prenatal,dar sa fiu sincer mi-e greu sa stau singura acasa fara barbateii mei.Plus ca de la activitatea din timpul zilei dorm bomba noaptea,nici nu zici ca sunt in ultimul trimestru.La Matei imi era greu in ultimul trimestru.Cu bebe,acum,parca nu mai simt toate greutatile ultimei luni.Joi am si eu ultima eco si ekg si am emotii mari.Bebe al meu a fost mereu in urma in grafic si asa ma stresez cand imi zice ca nu e in grafic.Am ajuns sa am fobie de ecografii.Dar fiind ultima,sper sa trec cu bine si stau linistita pe pat.Ultima oara cand am fost la eco imi venea sa fug de pe pat.Deci e clar ca dezvolt ceva fobii.Acum il iau si pe Matei cu mine si sper sa ma simt mai linistita chiar daca o sa-mi zica ca bebe e mai mic.Hai ca am logoree in dimineata asta.
Va pup si o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_alinutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Buna dimineata. Cred ca fetele nu ies din pat pe vremea asta, avantaj celor care oricum nu ies din pat, ca noi avem laptopul in brate deja.
Multumim de cafea.

32+ Chiara Ada


Da, chiar ca si eu is cu laptopu pe genunchi, si cica n-ar fi sanatos, d-apai nici cu fundu pe scaun la birou nu rezist

34+ cu pe care o sa-l cheme David
POZE
www.sarcina-nasterea.ro/sarcina-pe-saptamani/" target="_blank">Sarcina pe saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Alinutza, Pirelia bravo fetelor pentru rezultate! Lavi trateaza bine bine raceala, nu o lasasa se extinda. Simonette nu alerga foarte mult, mai odihneste-te si tu, da? 32+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Alinutza, Pirelia bravo fetelor pentru rezultate!

Lavi trateaza bine bine raceala, nu o lasasa se extinda.

Simonette nu alerga foarte mult, mai odihneste-te si tu, da?

32+ Chiara Ada


Acum mi-o venit si sotiorul acasa si m-a bagat fortat in pat...mi-a asezat si laptopul langa mine...sa fie sigur ca nu o sa ma ridic...asa ca stau cuminte!

Lavi, 36+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 4saptamani!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacramioara2 spune:

Buna dimineata dragele mele, am intrat sa va pup si sa va urez o zi buna.
Noi suntem bine, avem doar probleme cu somnul. Nu mai pot sa dorm pe nici o parte doar pe spate ca sa nu zic ca dorm aproape in fund, intr-un unghi asa cam de 120 de grade. E singura pozitie unde nu ma doare burta, nu mi se infunda nasul, nu imi curge sange din nas etc. Sper ca nu il sufoc pe bebe.
Pup

Saptamana 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neata gagici

cafea cu lapte pt toata lumea

noi intram in prenatal pe 9 nov, cred, vedem cum ma simt, nu ma vad stand acasa

33+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
http://www.petitieonline.ro/petitie-p47134046.html
AMR 7 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

Neataaa burtici!Azi am schimbat semnatura : 35+ Asa ca...Va puuuupP.s-buna rau cafeluta 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Neatza... bag si eu o cafea si vreau sa ies pe afara ca iar e frumos... parca vad ca vine zapada si raman cu ochii lipiti de geam...

Pirelia felicitari pentru rezultate
Ma gandesc ca aia cu expirarea celor 126 de zile inainte de 42 dupa nastere numai la directia care se ocupa cu dosarele de cic poate fi investigata... ca in lege nu am gasit niciunde ce se intampla. Peste tot scrie doar ca e obligatoriu sa ai 42 de zile dupa. Vai, cum scriu astia legile in tara asta

monis cu poze sapt 36 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Monis, acolo ma gandeam sa sun si sa intreb. Sper sa reusesc astazi. Dar, in mod sigur, daca aflu ceva va spun. Poate aflu si de drepturile de autor.



Viitoare mamica in culmea fericirii 33+ (31+) Oana Petra


Mergi la inceput