FIV in Ungaria 68

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

raport:
7 foliculi plus inca cativa mici........drept urmare am mai primit si merional.

urmatorul control sambata, pana atunci:112,5 gonal, 75 merional si 1/2 decapeptyl

pup fetelor
iesim un pic

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Mirela super veste
Succes in continuare, sa fie cat mai multe ovule bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

mirela bravo! La cati mai multi si buni!
Pupici si plimbare placuta

Dumnezeu este alaturi de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui patricia

Buna, ma numesc Ada si va citesc de aproape un an si pling sau rid alaturi de voi, ma bucur de reusite si ma supar cind aud de esecuri. Eu am trcut prin 2 Fiv, unul cu sarcina biochimica, iar unul cu o sarcina oprita din evolutie la 6 sapt..Acum ma pregatesc pentru Fiv3.Doamne Ajuta sa fie cu bine pina la sfirsit.


Of, Ada, greu... bafta multa de data asta!
Espe, nu te pot ajuta, eu iau Marvelon...


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tveety spune:

Pupici tuturor, eu va citesc dar scrieti mult pana ajung la final am si pierdul sirul, va citesc de la lucru, mai am si alte ganduri asa ca scuze.......

Sa fiti cuminti si atentie la frigul asta brrrr

http://lt2f.lilypie.com/jJSZp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Espe, eu am o folie de Lyndynette 30 pe care pot sa ti-o dau. Daca vrei, trimite-mi pe pm adresa ta (sau de la serviciu, unde vrei) si iti trimit maine cu Cragus-ul. Probabil ca numai luni o sa le primesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Ada bine ai venit si sedere scurta la acest capitol.
Ce probleme ai de ai ajuns la FIV? Cand si unde il faci?
Nu dispera, DD ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

va pup fetelor

goldi stiu sigur ca in Octombrie a zis sa fac hormonalele...dar si tu ai dreptate...le pot face si in luna in care incep AC...ca le am doar pe cele de ziua 3.
daca o fi sa facem Craciunu' la Budapesta....io vin cu cratita de sarmale

felicia....hormonalele mele aveau mai mullt de un an...erau de la primul Fiv....asa ca nu le-a mai putut lua in considerare.
tu marvelonul l-ai cumparat din Romanica???

mirela ...stai acolo pe oua si cloceste-le bine

patricia...bine ai venit si sedere cat mai scurta la acest topic

alinamolnar...asa e...cand il asteti nu vine...si cand nu-l vrei are o precizie de ceas elvetian
by-the-way...sunt tot in asteptare

in rest...un pupic si o floare pentru fiecare....si un fular moale si calduros ...ca-i frig afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2bobocei spune:

Zapp si eu am stat la Kapu Pension in august cand am fost la prima consultatie si intr-adevar pot sa spun ca ne-am simtit excelent. Zona in care se afla pensiunea este supera, juri ca esti intr-o statiune de munte, iar majoritatea doamnelor de la receptie vorbesc romaneste.
Am vazut ca incepi tratamentul de stimulare si in paralel faci clexane. Clexanul l-ai inceput din prima zi de stimulare? Il intrerupi cumva in perioada punctiei?
Te intreb ca si eu am probleme de trombofilie si dr. Kovacs nu mi-a recomandat decat o doza mai mare de acid folic. Din ce am citit despre problemele mele (MTHFR) pe site-urile din USA se recomanda Lovenox (echivalentul clexanului).
Daca nu sunt prea indiscreta tie pentru ce ti s-a recomandat clexane?

MTHFR C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot o sarcina oprita din ev 8s si 4z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Fetelor, cat costa cazarea la Kapu pension? Va intreb pt ca eu nu am vazut nimic de genul asta pe site! Sper ca am postat link-ul corespunzator pe prima pagina!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!

Mergi la inceput