BIOGENESIS FERTILITY CENTER(4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns noname spune:

Buna fetelor!!!
Declar Z1. Catalina ce mai faci iubita? Eu nu mai am mess ca tare mult imi placea cand vb cu tine. Pupicei multi!!!


Vreau si eu sa fiu
Oare cand vei veni ?

Dana
http://tt.lilypie.com/V2Z0p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Yuhuuuuu....deci venit cm. Sa fie intr-un ceas bun :)).
Care este urmtorul pas?

Ai incercat sa reinstalezi mess-ul?

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Buna seara fetelor,aum am ajuns si eu de la Bucuresti,mi-au recoltat sange si mie si sotului si am facut toate analizele in afara de cele ginecologice.Am vb cu cei de la laborator si o sa le trimita prin fax la clinica.Ce vreau sa va intreb,mi-a dat pt sot 2 epubrete si o sticluta cu niste betisoare cu care trebuie sa recoltam secretia uretrala.Daca voi ati facut vreti sa-mi explicati si mie mai clar.Cum se face am inteles dar nu stiu daca se fac toate 3 in aceiasi zi,daca trebuie tinute la frigider pana le folosim si daca este dureroasa eceasta procedura???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

pysypisi - probabil este vorba despre ureaplasma/mycoplasma, chlamydia. Da, este relativ dureroasa (asa am inteles de la sotul meu ) , se face dimineata, inainte de a merge la toaleta. Eu zic ca este putin riscant/dificil sa o faceti la domiciliu. Stiu ca ni s-a propus si noua varianta eprubete acasa dar am ales sa facem programare la medic (nu mai stiu daca urolog sau dermato-venerice) si sa faca el treaba. Este o analiza neplacuta, trebuie sa stii cat anume introduci betisoarele si cat sa le tii acolo. Sotul meu mi-a spus ca sub nici o forma nu ar fi reusit sa faca singur aceasta procedura. Asa ca sfatul meu este sa mergeti la medic.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

pysypisi - probabil este vorba despre ureaplasma/mycoplasma, chlamydia. Da, este relativ dureroasa (asa am inteles de la sotul meu ) , se face dimineata, inainte de a merge la toaleta. Eu zic ca este putin riscant/dificil sa o faceti la domiciliu. Stiu ca ni s-a propus si noua varianta eprubete acasa dar am ales sa facem programare la medic (nu mai stiu daca urolog sau dermato-venerice) si sa faca el treaba. Este o analiza neplacuta, trebuie sa stii cat anume introduci betisoarele si cat sa le tii acolo. Sotul meu mi-a spus ca sub nici o forma nu ar fi reusit sa faca singur aceasta procedura. Asa ca sfatul meu este sa mergeti la medic.

Catalina

coltul meu de rai

Da,despre aceste analize este vb.
Mersi mult pt indrumare,cred ca asa o sa facem si noi.
Acum astept zilele astea sa ma sune de la clinica sa-mi dea rezultatele si cred ca o sa imi faca si o programare,abia astept...
Esti o scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

da ruxandrab..tot pe 17 la ora 2 sunt..dupa tine nu?

vezi dana te-am ascultat



my somebody....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

catalina tu nu cred ca esti om...eu cred ca esti un inger care ai venit sa ne ajuti..



my somebody....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Of lalala numai inger nu-s. Este adevarat, sunt un bun furnizor de ingeri dar cam atat.
Si pe cuvant, m-ai facut sa plang....

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noname spune:

Da Catalinaam incercat sa reistalez, dar imi dispare
Urmatorul pas sunt analizele de Z3+ Inhibina B si Antimulerian nu stiu daca am scris bine.
Acum infertilitatea
Lalico mergi si tu la medicul asta? Ma bucur sa aud.
Roxisa ma suni cand iesi de acolo sa imi spui ce ti-a zis
toate fetele!!!


Vreau si eu sa fiu
Oare cand vei veni ?

Dana
http://tt.lilypie.com/V2Z0p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_70 spune:

Catalina, analizele din secretia uretrala pentru Chlamydia,Mycoplasma pentru sot sunt obligatorii?

Mergi la inceput