Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(33)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Nico,faci bagaje?Rapid te misti,Doamne Ajuta cu laparo.Aia cu ce-ti face la trompe n-am inteles da'imi zici tu dupa.



Chestia cu clemarea e un fel dragut de a spune ca-mi leaga trompele. Partea misto e ca nu le innoada ci le pune agrafe, sper sa fie cu mutunei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

M-am gandit Nico ca-ti pun niste agrafe,dupa cum suna.Doamne Ajuta fata dragaUnde faci laparo?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

ada, lui cami i-am trimis un pm, dar, vad, ca nimic....
nico,da, nasol, chiar daca depui trimestrial...
si nici platile nu le poti face on line, deloc?
te inteleg, dar eu imi aduc aminte si de stresul ala al plecarii, de oboseala, deh, batranetile maica,.....
mona, tot fara seic?
soricico,
totusi, ce e cu anca??????
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Ok,Galli,o asteptam aici la discutii.

Cu Anca prin mesaje am vorbit,hai ca-i mai trimit unul,ce-i transmiteti?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Ok,Galli,o asteptam aici la discutii.

Cu Anca prin mesaje am vorbit,hai ca-i mai trimit unul,ce-i transmiteti?

Ada


Ea trebuie sa ne transmita vestea cea minunata! O pupa sora ei cea mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

M-am gandit Nico ca-ti pun niste agrafe,dupa cum suna.Doamne Ajuta fata dragaUnde faci laparo?

Ada


In TR, sambata asta. Dar mai intai vin in RO.

Am intrat si la sub. Hidrosalpinx si cica mai bine mi le-ar scoate de tot ca, asa, clemate sunt doar de ornament, sa iasa la numar la inventar.

Acum zambesc io asa cu toti dintii dar parca ma vad sambata transpirata toata dar cu mainile reci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Fetelor Anca va pupa pe toate,deocamdata mai e ocupata dar promite sa-si faca timp sa intre sa va salute personal si sa va pupiceasca, normal.

Nico,te-am vazut pe aici pe forum,pretutindeni,musai sa fii informata,dar iubito sambata nu esti singura,toate gandurile noastre bune se vor indrepta catre tine O sa fie bine,ai incredere

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

O seara placuta sa aveti, Nico drum bun si sa intri maine la pahar de sampanie(Amy) si la o maslina.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy1002 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=143544&REPLY_ID=5272668

Da Ada ,am luat Duphaston din ziua 11 ca asa scrie pe reteta de la medic.Si acum vreau sa spun ca am citit si eu pe prospect ca pt.infertilitate se ia din z14-z25.Of ,am pierdut o luna de zile si am lust si Closty degeaba!De ce trebuie facuta ekografie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Camy,bine ai venit la noi!

Ecografiile se fac in timpul stimularii tocmai pentru a vedea evolutia foliculului si a te feri de hiperstimulare.Iti dai seama daca creste corespunzator foliculul sau foliculii ca de obicei cand iei hormoni se formeaza mai multi foliculi.Eu am luat clostylbegit dar mai demult si totusi ma duceam la eko tot a doua zi parca.Trebuie vazut si la ce dimensiune se sparge foliculul,iar la tine cu atat mai mult cu cat ai luat progesteronul prea devreme nu cred sa mai fi avut loc ovulatia.Cate zile are ciclul tau normal,asa o medie?Te asteptam sa ne mai scrii despre tine mai multe,sa treci repede de cele 10 mesaje sa te putem citi in timp real.Doamne Ajuta!

Ma bag la un film,fetelor ne intalnim la cafeluta

Ada

Mergi la inceput