Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(33)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Nico sa aveti un zbor safe si linistit si sa ajungeti cu bine la Romanika.
Sper ca sa-mi dea rezultatul cat se poate de repede , altfel cred ca ma urc acolo pe pereti.M a plecat la tenis iar eu ma voi apuca de calcat.Deh , fiecare cu sportul preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

S'ara buna, fetele.
Mayan, bine ca nu a venit nesuferitul de ciclu.
Aduta,
am publicat anunturile pentru licitatie, si luni si marti o sa fiu supe ocupata cu desfasurarea licitatiilor. Tre sa cumpar papa pt micuti.
Am rezultatul analizelor (ziua a doua de menstruatie):
-Estradiol 64
-FSH 5.61
-LH 3.58-PROLACTINA 3.38 (valori normale 5.18-26.53). sa inteleg ca e o problema pe aici pe la prolactina???

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Cred ca e efectul tratamentului cu Brocriptina. Cam asa am citit pe net.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Nico,te-am vazut pe aici pe forum,pretutindeni,musai sa fii informata,dar iubito sambata nu esti singura,toate gandurile noastre bune se vor indrepta catre tine O sa fie bine,ai incredere

Ada


Pai, ce sa fac, daca nu ma pot auzi, macar sa ma vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Camy1002, bun venit!

Ecografiile sunt importante in timpul stimularii, ca sa stii exact cum se dezvolta foliculii ovarieni si ce valori are endometrul. In functie de evolutia acestora se dozeaza si medicatia. Cand foliculii ajung la dimensiunea optima, probabil poti primi si o injectie de spargere a foliculilor (corespunde cu perioada fertila), moment in care trebuie sa te pui pe treaba.

Daca ne dai detalii despre durata CM si in ce zi esti, poate ne dam cu parerea cand e perioada ta fertila, te tragem de maneca si punem cartonasu' "Do not disturb".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui amy2007
am publicat anunturile pentru licitatie, si luni si marti o sa fiu supe ocupata cu desfasurarea licitatiilor. Tre sa cumpar papa pt micuti.



Marti iti dam noi liber! E zi de sarbatoare si nu ai voie sa muncesti. Si apoi, trebuie sa te ocupi si de tratatia pentru "micute".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

am aparut si eu, nico drum bun...
eu, cu ale mele... am last testele de ovulatie acasa, sunt relocata la D iar mai devreme am primit o invitatie indecenta la el in dormitor dupa care stabilim unde dorm ca sa facem patulasadar se pare ca papucii au fost lasati
am plecat ... ei sa stiti ca e tot cu suc de portocale... eramai bu unul de morcovi?am plecat, va sarut!

Manu

http://lt2m.lilypie.com/712wp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Maine sunt numai a voatra nico. Era vorba de saptamana viitoare dar nu sunt prea coerenta pentru ca sunt rupta de oboseala. Abia am ajuns acasa.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

buna seara dragelor,

nico drum bun si poate reusim sa ne vedem .

eu am intrat repejor sa va salut, ca merg la somnic.ma pregatesc de petrecerea de maine .


va pup pe toate , va doresc o seara buna si numai vise placute



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

amy, te inteleg cu licitatiile.eu azi am fost la o deschidere si am stat aproape 3 ore, dar sapt trecuta am stat 5 ore.
19 participanti,11 loturi, cu observator,cu nr pagini de documentatie....zile cat mai usoare


pupici

Mergi la inceput