Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mayan ramasese sa mg la medic. cine stie cat o astepta acolo....

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Mai galli, eu ramasesem cu ideea ca pe la 12-13 ajunge la doctor. Vad ca nu a intrat deloc nici in we.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

hai,mai, s-a pregatit femeia:
coafat,machiat, alte alea...
ca sa nu mai vb de ras,tuns....

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

off si eu sunt cu gandul la mayan...
galli, dar nu pot dormi cu zgomot, l-am intors, l-am inghiontit , deci se opreste o sec si o ia de la capat, azinoapte imi venea sa plang cand am vazut ca de la 12, s-a facut 1, si 2 noaptea si eu nu mai puteam adormi.. de la atatea suturi s-a trezit si el... nu e normal... trebuie sa ne odihnim, pai eu azi sunt rupta, el la fel... ce rost are sa ne chinuim unul pe altul??? eu vorbesc serios... chiar nu suport zgomote... aseara atipisem si cand sa plece de la tv a lovit din gresala cu telecomanda un pahar de pe masa, el in living eu in dormitor adormita... si m-am trezit de la clinchet... la naiba ce sa fac daca asa mi-e somnul...sunt o sensibila deh

Manu

http://lt2m.lilypie.com/712wp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Galli, ma gandeam sa botez la o tipa care sta in MM si e in z29 azi.

Nico, mie nu-mi vine deloc deloc a rade cand e vb. de gazul de laparo. Eu am experimentat de 2 ori si m-a durut rau de tot cam 4-5 zile. Este CO2 nu heliu si nu se elimina pe "teava de esapament" ci se resoarbe in tesuturi si trece in sange. Dar am citit ca unele fete s-au simtit ok dupa... Cat despre prezenta sotului in sala de operatie, chiar daca e permisa la voi, nu as recomanda sa te vada intubata, cu andrele in burta etc.

_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Libra

Galli, ma gandeam sa botez la o tipa care sta in MM si e in z29 azi.

Nico, mie nu-mi vine deloc deloc a rade cand e vb. de gazul de laparo. Eu am experimentat de 2 ori si m-a durut rau de tot cam 4-5 zile. Este CO2 nu heliu si nu se elimina pe "teava de esapament" ci se resoarbe in tesuturi si trece in sange. Dar am citit ca unele fete s-au simtit ok dupa... Cat despre prezenta sotului in sala de operatie, chiar daca e permisa la voi, nu as recomanda sa te vada intubata, cu andrele in burta etc.

_
made in Romania, '73


liburto,mancati-as,pa cuvant de nu!!!
dar,stai,stai, nu zice hop, pana nu se sare gardul....

nico, noi , asa ca, suntem noi acolo, de nu-i soata!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui menics

off si eu sunt cu gandul la mayan...
galli, dar nu pot dormi cu zgomot, l-am intors, l-am inghiontit , deci se opreste o sec si o ia de la capat, azinoapte imi venea sa plang cand am vazut ca de la 12, s-a facut 1, si 2 noaptea si eu nu mai puteam adormi.. de la atatea suturi s-a trezit si el... nu e normal... trebuie sa ne odihnim, pai eu azi sunt rupta, el la fel... ce rost are sa ne chinuim unul pe altul??? eu vorbesc serios... chiar nu suport zgomote... aseara atipisem si cand sa plece de la tv a lovit din gresala cu telecomanda un pahar de pe masa, el in living eu in dormitor adormita... si m-am trezit de la clinchet... la naiba ce sa fac daca asa mi-e somnul...sunt o sensibila deh

Manu

http://lt2m.lilypie.com/712wp3.png



manule, te vazui io:
bei cafea dupa ora 15
coca cola, pepsi,
ai prea multe ganduri
si nu depui destul efort fizic!
atunci sa vezi.....
nu-ti mai trebuie alta camera...

am glumit,bineinteles, desi stii tu cat e adevarat sau nu

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Libra

Galli, ma gandeam sa botez la o tipa care sta in MM si e in z29 azi.


Sa nu care cumva sa nu primesc invitatie. V-am zis de-acum, sa nu uitati dupa 9 luni.

Citat:
Nico, mie nu-mi vine deloc deloc a rade cand e vb. de gazul de laparo. Eu am experimentat de 2 ori si m-a durut rau de tot cam 4-5 zile. Este CO2 nu heliu si nu se elimina pe "teava de esapament" ci se resoarbe in tesuturi si trece in sange. Dar am citit ca unele fete s-au simtit ok dupa... Cat despre prezenta sotului in sala de operatie, chiar daca e permisa la voi, nu as recomanda sa te vada intubata, cu andrele in burta etc.


Nu-l lasa in sala pe sot, sunt sigura. Si chiar daca l-ar lasa, ii trebuie sora medicala speciala, ca sigur lesina. Nu sta el cu mine nici cand dau sange la analize. Iar cand trebuie sa dea el, iese alb ca varu' si transpirat. Curajos, nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
manule, te vazui io:
bei cafea dupa ora 15
coca cola, pepsi,
ai prea multe ganduri
si nu depui destul efort fizic!
atunci sa vezi.....
nu-ti mai trebuie alta camera...



Meni, ia, fetita, un ceiut de portocale proaspat, din portocale naturale, ca sa nu te mai certe Galli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Ce ceiut Nico? Meni,baga trei reprize de stat deasupra cu o pauza de juma de ora dupa care o iei de la capat.Pai se poate,e obosit saracutul de nu mai poate,sforaie de la oboseala,hai acasa si indeplineste-ti datoria de mascul,pai cum sa mai poata si sa nu sforaie.Of,of si la cat sunt ei de fragili..

Amy,gata cumparaturile???

Ada

Mergi la inceput