Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetele, da voi ati vazut ca oana si-a schimbat titulatura?...forever in love...bravo

...numa eu am ramas a mai mica si mai prapadita...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

da am vazut..bravo Oana
Lisa lasa mama cate faci tu mare , atunci sa vad semnatura....Bad
Si io vreau indicii, io cre`ca e dangrous ceva...am io un feeling

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

..atunci sa ma vedeti ce titulatura imi trag...

mei ankutza...da tu ce tot ne-o fluturi pe la nas atata pe tatiana....vrei sa ne faci geloase sau ce?......ca eu una stiu cine e the lovely one for BAD...

PS si eu sunt de acord ca faceau o pereche frumoasa amandoi, insa daca M a iubit-o asa de mult, dc a acceptat sa o piarda atat de usor?...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa da io nu inteleg da ce nu poti sa-ti schimbi titulatura pai da cand prestezi tu aci da' ia zi ankutzo cum e cu alea 25 da caractere ca io una mi-am luat-o macar sa nu mai treaca si lisa prin asta
nasico forever in love, ha? frumos iti sade n-am ce zice
fetili bagati okii la cofeechat fooooooooarte interesant
ionaaaaa, pa la care vecin esti ???acu i-ai luat pa toti la rand??? ntz, ntz, ntz...frumos iti sade

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey da` nu v-o flutur pe sub nas....da daca acolo tot se vb de femeile din viata lui ....io zic de ea.Mie de ea imi place .Celelalte poa` sa zica de cine vor ele.O sa vb si de altcineva, poate Diana Ross...da` inca n-am termenat cu Tatiana.
mey ce a fost intre ai chiar nu pot sa spun, habar nu am, decat declaratia ei o stiu....restul speculatii.
Cum e cu cele 25 de caractere? Pai alegeti si voi o semnatura care sa se incadreze in limita asta


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza esti jmekera pai ie-te la titulatura mea, cate caractere are? ....da' ai idee cat am taiat din ea ca aveam una... da cadeati pa spate, si avea sub 25 de fucking characters...da'-mi zicea tot timpu un mesaj ca trebe sa fie sub 25....le-am numarat da jdemii de ori si tot n-a vrut pana mi-am pus-o p'asta si a acceptat-o io credeam ca e vreum skepsis...si ziceam sa-l stie lisa...da' ..na... la neuronii mei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

De ce sunt mei jmeckera? Nu stiu niciun schepsis....io stiu ca e vb de 25 de caractere.Si eu era sa imi iau tzeapa...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da, mi-am schimbat titulatura. am cautat mult sa incapa in 25...si eu voiam ceva mai lungu, acolo cu inca vreo 10..dar e buna si asta...e descrierea perfecta pt mine.....

lisa sunt sigura ca titulatura ta o sa rupa gura targului

iona nu are de gand sa mai dea nici un indiciu? mj si eu cred ca tot p'acolo prin dangerous se invarte ea....are o slabiciune, nu se poate desprinde

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ca ne-ai semnalat cofeechat-ul.....adevar graieste

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aha, deci io sunt singura care si-a luat-o... fucking charcters e da' nu-i nimik, ca-mi place si ce a iesit........

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput