Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple, mai iesi si tu la lumina, ca decand cu sapaturili alea, tot la intunerec stai.....o sa-ti ia okii metal goldie, macar sa-ti iei okii de soare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Titlul nu are legatura cu video



Eu sunt cu ochii pe voi, fara ochelari.
Nu imi ia ochii metal, lumineaza mai bine pe intuneric.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple, atunci te asteptam sa ne mai luminezi si pa noi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M I LOVE YOU!!
Buna ziua.
...mj....da vad ca de vreo doua zile numai cu videoul asta te trezesti tu in fiecare dimineata..........ai facut si tu o obsesie ca mine? ..
fetele, o zi buna va doresc.

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza fetelor

purple nu il pui pe metalgoldie al tau pe ici ca sa luceasca nitel pana iese soarele afara? nu se da nimeni la el, eu una promit....

mj

dupa video-urile astea parca se mai ridica nitel temperatura

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa pai si nu e un mod interesant de a incepe ziua? de a come alive???
nasica
mey ankutza, da tu pa noi, aci nu ne bagi in seama?
mey fetili da' cu iona ce-o fi tot intr-un party o fi ?? n-o mai vazui p'aci

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona incepe sa ma ingrijoreze serios. nu si-a aratat buclili p'aci si sigur pune ceva la cale. cred ca pe la vecini ar trebui sa o cautam....sau cel putin de acolo sa incepem.

pe nr. 1 il stim, da pe nr. 2 l-a ghicit cineva? sau batem din usa in usa...sa vedem ce gasim

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...chiar purple....ce idee buna..daca vrei ma ofer sa pun eu un video cu metal goldie, si nu oricum....ci in high quality.....ca la D-uri nu ma bag .......ce zici? ....numai asa sa ne mai lumineze si noua ziua asta ..

PS... nici eu nu ma bag in seama la el, ca e al tau ......

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele mele
M love of my life
moamaaa 8 zile
raportez.....slabit 700 gr,pana la intalnirea cu BaV mai dam jos..yessss


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

... iona....ne-a lansat provocarea..si acum ne-a lasat cu okii in soare si fara ochelari.......eu una parca as intra in competitia de ghicire a noului vecin......numai ca nu stiu de unde sa incep...iona ne dai un indiciu, ceva?...o perioada...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput