Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey despre blog doar nasica poate da relatii, daca vrea ea (da tu insista ca merita)
mey ankutzo vezi ca io te-am averizat ca daca te mai vad pa la alte capitole ciuciu parfum ma i vezi da la mine...aaaaaaa...si inca ceva, cand mai scrii pa la capitolu' femeile din viata lui M, poate ma mentionezi si pa mine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

mey da n-am mai dat apa la soricei.Daca te referi la This is not it....la trailer sau ce am mai scris pe acolo e mai mult durere, dezamagire.....da` n-am mai plans...parol
Acu io m-am fixat pe Tatiana care mie imi place de mor, da` urmatoarea pe lista vei fi tu The one and only
Da` stai ca tocmai ma luminai...dice nu intri matalutza sa spui live ce esperientze traisi alaturi de musiu.Ca asa din gura in gura se pierde esenta, asa de la sursa e mai credibil

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi o sa imi pun blogul la semnatura, daca e p'asa.....anka e o chestie unde scrijelesc eu cand ma apuca sentimentele verzi...nu am veleitati de scriitor, da ma descarc


cat despre treaba cu 6D sa va zic o faza: ii spun mereu berbantului meu ca se fac acum ecografii 4D si o sa ii poti vedea fata la bebe destul de devreme...sa stim cu cine seamana. si el imi zice ca lor in facultate le-a zis ca, einstein a zis ca daca descoperitm a 4-a dimensiune ne putem teleporta in timp, si vrea si el sa se teleporteze la cursele de F1

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acu pa bune si mie imi place tatiana si cred ca intradevar ar fi facut impreuna o pereche....... maaaare pacat

nu poci ca sa stresez fetili p'acolo cu nebuniili mele, na....am zis ca aci la goldie e locu' meu....si io ma tin de cuvant acolo se vorbeste despre "ex" ori io nu sunt o "ex", da? sa-ti intre bine-n cap chestia asta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica, pai zi-i lu nashicu ca daca-i reuseste teleportarea ma intereseaza si pa mine...da' destinatia mea e alta..
si e buna ideea cu blogu' la semnatura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

inca mai studiaza treaba cu teleportarea

p'acile ce se mai aude? iona unde e?
cum a ramas treaba cu vecinu' nr 2? sau si asta aflut tot ultima? ha?
l-a ghicit cineva, l-ati cunoscut? sau inca mai e valabil premiu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Mj acolo se vb despre Femeile din viata lui, nu neparat de ex...deci te inscrii.
Oana ....astepti bebe?
si io vreau teleportare....destinatia nu e greu de ghicit nici in cazul meu

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

care e vecinul nr 2? poate am io noroc

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka il astept, da mi-a zis barza ca inca nu sunt o blonda suficient de matura pt asta (v-am zis ca mi-e frica de nastere)....am eu un feeling ca Mosu' aduce anu asta ceva...feeling de blonda

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io cre ca m-am prins...voi intrebati de vecinu nr.2 da ie-te iona p'aci ciuciu...si cica face ea party mey da si lisa? o fi tot cu bad sau cu vecinu 1 sau cu vecinu ala deranjat de muzica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

De nastere tuturor ne e frica....si io am fost super stresata....trece.si am avut 2 cezariene.Asa ca fruntea sus!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput