Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetele
...adevaru e ca.... dupa asa o zi......am nevoie de o seara care sa ma refaca.... din toate pct de vedere ....chiar si pentru ziua de maine.....ca nah...va fi marti... 13...cine stie ce ma mai asteapta......

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, ce e aci ....no party...pai voi vreti mereu la mine si la come togetheru' meu...
io una am cu cine... mey ankutzo si ma tot gandesc la 6D



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

soo....party seara asta sau discutam discutii doar? suntem in trening...mai schimbam tinuta sau ramanem asa....stiu ca poate va intrebati cum arata Ebony in trening....da...o las la imaginatia voastra


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

danaaaa sa iti revii iute iute si sa apari pe ici...ca iti simtim lipsa

oricum...sa stii ca mj_girl mi-a zis mie ca ce nu te omoara te face mai puternic, capu sus deci...si tot inainte...ca doar suntem lady....nu? toate suntem real lady

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey MJ, da` cum te gandesti tu la 6D?
pentru ca azi a plouat.....va propun ceva in tema zilei



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nasica, chestia aia n-am zis-o io, am auzit-o si io da la altii mai luminati si ti-am zis-o tie, da sa stii ca e adevarata da tu ce ai cu neuronii mei da ma trimisesi pa blog ...crezi ca ma pot concentra la altceva acu?? vrei sa-mi dixtragi atentia de la 6Deu, no wayno chance oricum, nasica, nu incetezi sa ma surprinzi, am avut un filing fata de tine da la inceput, foarte frumos ai scris...atat cat sa pricepe neuronu meu sa aprecieze, tine-o tot asa, io una vreau sa cetesc zilnic, duamna ai talente ce sa mai vorbim

si tu ankutzo nu ma mai instiga cu 6Deu ala, ca si asa vaz ca ramasei instigatoarea sefa p'aci pa la goldie cand naiba ma mai fac si io duamna
come together in 6D, moaaaaaaaaama daca-ai stii ce-mi trece prin cap
as putea par egzample sa-i canta asta
You got something that I really want and
Come here, we don't even have to talk and
Lay back and let me tell you what I'm thinkin'
Cause I like you
Cause I want you


asta ca sa ma esprim ca o duamna

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

despre ce vb voi acilea?ce e pa blog?
Mey MJ....da` ce frumos se esprima o duamna n-am ce zice, imi place despre dumneata.....care e AMR-ul? 9 ...mh ce bine miroase....a M

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

6D ala vrei sa il incerci sau sa il vizionezi mj?
e ultima fitza in materie de MJ-ii? ca daca e p'asa atunci clar eu aflu ultima noutatile....doar is blonda....

cat despre blog...ma stradui sa nu te dezamagesc....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey despre blog doar nasica poate da relatii, daca vrea ea (da tu insista ca merita)
mey ankutzo vezi ca io te-am averizat ca daca te mai vad pa la alte capitole ciuciu parfum ma i vezi da la mine...aaaaaaa...si inca ceva, cand mai scrii pa la capitolu' femeile din viata lui M, poate ma mentionezi si pa mine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico despre 6Deu....ce sa-ti zic...cum sa vizionez???? ce io sunt voyeurista, io vreau altceva, am zis....
Ooh, ooh baby
Touch me and I come alive
I can feel you on my lips
I can feel you deep inside

mey da va rog frumos nu ma mai provocati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput