Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Acum, cand vine iarna trebuie sa party mai mult..sa nu "se depuna".

Daca v-ati uitat la Munchen..ati vazut cum apar cu chitara, nu? Asa, ca sa stiti ca sunt eu. Scurt si la obiect...




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ati sters-o intr-un peisaj mai privat? la cum va intreceti pe aici in video-uri....cred si eu ca nu mai puteti....astepta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ie-te cine vorbea
da' tu unde fusesi nashico pan'acu???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

acilea...cu fingeru pa rifresh....sa vad cand se misca ceva pe ici.

ati sters-o toate la vecinu nr.2? sau inca cautati metode sa il identificati? ca iona a lansat treaba si s-a dus....sa faca private party

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Iona LA MULTI ANI , acum vazui si eu . Sa fii sanatoasa si sa petreci cat mai bine cu goldie pantalonoasele de acilea

Petrecere mumoasa fetelor!


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

danaaaaa ne-ai abandonat aci...nu ai mai trecut pe la noi. m-ai lasat aici cu tineretu asta care ma termina pe zi ce trece cu clipurile lor hot si cu miscari din cale afara.....de calde

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei fetele, eu m-am indeletnicit cu vreo cateva clipuri....hai sa va pun si voua ultima mea obsesie....pe care o ascult si vizionez zilnic de n ori......
...acum ma duc sa trag un pui de somn...ca pana la 6.00 nu mai e mult ...
vise placute...



www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Fuse ziua Ionei?
Ca daca n-am mai trecut pe acilea am ramas in urma.
La multi ani, mamico, sa ne traiesti, sa fii sanatoasa si fericita!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

motanik, iona a implinit 2 luni de forum! ne-am apucat de sarbatorit tot ce se poate pe aici! goldie fara party nu exista!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

No chiar daca nu fuse ziua ei, un LA MULTI ANI nu strica nimanui asa ca va zic la toate acelasi lucru! IS la multe capitole de pantalonasi aurii

oana nu am plecat dar nu prea am fost in apele mele...sper sa imi revin curand...
...oricum, tu rezisti la tineret, ca nici tu nu esti departe de ele, pustoaico



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput