Goldie Pants - 14

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Oanaaaaaa maicaaaa ...m-ai ucis totalmente cu acele miscari suave de la celebrul 2.02 ( a se citi americaneste "tuziroutu")

Fetelor, ma gandesc, ce-o fi simtit omuletul asta timid cand facea asa miscari suuuperbe si ala il filma cu prim plan?! Cum oare se putea transforma asa?



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M I LOVE YOU!!!
buna dimi fetele
o zi de joi buna va doresc.

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
AMR= 7
cre ca mai intai iau ceva toxic si dup'aia daca lose my breath ...stiu cu ce ma dreg...stiu the oxygen I need stiti si voi nu ???
nasica se potriveste si cu cofeechatu de azi...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata fetele.
Moamaaaaa mai e o saptamana


Abia astept.....MJ..uite cum facem...iti dau adresa mea si imi pui si mie in plicutetz o mostra di parfum, da su tu un puf pe o pozna cu Blue Shirt si mi-o trmiti.Stii tu...Berceni.....Obregia( nu spitalul` ...strada mea)
M I love you more
Io raportez: pierdut aprox 1 kil...declar ca nu mai am nevoie de el
Ma duc sa beau o cafea am am inghetat la spalatorie pana mi-a spalat " titiu"

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza pai io ziceam sa-ti trimit toata sticluta cateva zile, ce mostra??, ce poza? e complicat nu vrei sa te dai cu el???.. mey cu parfumu'....nu te gandi aiurea
zici ca-ti place melodia zile cre ca nu tre sa mai zic cine e aia despre care se vorbeste in propozitie
She's got the look
She so fine
And you know damn well
The girl will be mine

felicitari pentru kilu pierdut, declarat nul
mei lisa ca intrebasi cat imi ia sa come alive...pai io am zis ca e vorba de un cerc vicios...na ....intai poisonu', apoi..lose my breath ...apoi come alive...si iar toxic... si tot asa..

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
o zi frumoasa va doresc....noi ascultam vine vine primavara...fac o cura de detoxifiere pt juma de ora

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai daca vrei tu sa imi trimiti toata sticlutza...io nu ma supar .
Zici de melodia zilei? Of course ca despre tine e vorba nu... despre cine altcineva?
hai sa va zic o faza haioasa...
ma suna mai devreme un prieten, care saracul de cate ori ma suna sa ma intrebe ce fac io ii raspund" imi fac update la Michael"
Ansa , azi ca de obicei ma intreaba ce fac....io ii raspund: Citesc!.El ...ce citesti? Io: teorii conspirationiste .El:Aaaa am crezut ca citesti ca de obicei despre Michael.Io: pai despre Michael sunt .Hihihih

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...da mj....stiu cum e cu cercu' vicios..... nu mai avem scapare......doamne, de la atatea stari prin care trecem......up and down.......ma mir ca mai traim......

fetili ..suntem strong.

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona si cu ce te detoxifici tu
ankutza pai e mai simplu sa trimit toata sticlutza, nu? cat de departe esti str. Mariuca??
mey da' prietenu asta vaz ca te suna cam des ai grija

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey iona si cu ce te detoxifici tu
ankutza pai e mai simplu sa trimit toata sticlutza, nu? cat de departe esti str. Mariuca??
mey da' prietenu asta vaz ca te suna cam des ai grija

Hehehe Mj.... i-am botezat piticii...deci nu se pune
Mariuca nu e la Big?Io stau cum te duci spre Carrefour(cel de la Mall Arena sau cum ii zice)pe bulevardul Obregia undeva pe la mijloc,nu stiu daca stii zona ca sa iti esplic ezact

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput