Goldie Pants - 13

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj eu am zis doar sa fii cu ochii la clipurile sepsi, da o privire mica si la ai tai....ca nu se stie niciodata ce ii trece ionei prin capsor

lisa


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
iar va scoateti la inaintare MJ-ii si apoi iar va plangeti. eu cred ca iona va provoaca doar ca sa vada ce mai aveti in ograda....ca sa stie ce sa mai puna la colectie
apropo...nu v-a impresionat a doua poza cu colectia ei de centuri? nu v-a dat de gandit?


...pe mine nu m-a impresionat .....e doar o poza....cine stie pa unde a gasit-o.....ca eu stiu sigur ca centurili lu' BAD is in siguranta..... acolo unde trebuie sa fie.....ce naiba... doar am treaba cu ele in fiecare zi....


www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

na nashico asta e pentru tine....sa ajungi la next level



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

iona

Oana vad ca-ti placu colectia nr 2 de chei caci prima era de centuri....iar lu' vecinu placinta

Mj nici nu ma mai uit la el de la brau in sus ..okii mei au ramas tintiti pe centura atat

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona pai fu ziua ta si sa nu zici nik
hai la mai multe luni p'aci
ca vad ca tot imi sufli-n ceafa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona...ca vad ca ai facut 2 luni de forum, da stai colea pe tacute, nu zici nimic......

sau ai sperat sa iti ramna tie toata seara asta, si nu numai. om fi noi la cura, da apa plata cu lamaie merge....asa ca

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj
"extreme pleasure" - wow, mai exista level dincolo de asta? scot tot arsenalul acilea sau mai las ceva si pe mai incolo

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

daschide nashico pa paispe si vorbim acolo despre levele

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona......pai avem motiv de si tu ce faci?......multi ani iti doresc!

hai de la mine ai o dedicatie...



www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deschid paispe....asa ca luati o pauza mica de promo

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput