Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (196)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

ada nu merge linku'.TL tre' sa-ti faca masaj diseara neaparat.
Andy.g si fugi de langa butoi!
Eu am facut gogoselele pt profiterol,ma duc sa fac si crema si sosul de cioco si...va poftesc!

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

bitza ne dai si nou areteta de profiterol, asa-i? pleeeeeeease???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Andy.g de aici m-am inspirat http://lilysblog-lily.blogspot.com/2007/11/coronita-profiterol.html
Bine,decorurile mie n-o sa-mi iasa in veci ca ale ei

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fetele mai au putin si imi mananca urechile. Am bagat mancarea la cuptor si s-a dat focul mai mic...ma bat astea daca nu e papa gata mai repede Le-am facut musaca Si mie mi-e o foaaaameeee

Luminita felicitari de dintzoci !!!!! Si pentru somnul lung !!!!!!!!!!!!!!!!! Doamne ajuta sa se mia repete !!!

Nikolici felicitari Karinutei !!!!!!!!

Nocom vad ca s-a dormit in grup azi-noapte !!!! S-au vorbit copchii astia

Moni cu Dragos sunt bine, doar ca ea nu mai are deloc timp de forumeala Profita de fiecrae clipa libera ca sa se odihneasca si sa doarma

piolica David arata cu toata manuta nu cu degetul....e de rau ???

Monyca imi pare rau de muscaturi Dar si de starea de greata pe care o ai ...mai ai putin si trece perioada

Ramo isteata rau Anda la faza cu oglinda !!!!!!!!! Bravo pisicuto

Iesiri fara copil ? Am avut multe fara Tina. E adevarat ca doar dupa ce a facut 2 ani ca pana atunci nu aveam cu cine , cu ce sau unde....dar dupa am iesit de multe ori fara ea. Mai ales in we cand statea mama cu ea. Plecam in concedii cu ea, apoi o aduceam acasa si mai mergeam si eu cateva zile fara ea. Sau venea si mama unde eram eu si statea cu ea daca ieseam seara la disco.
Acum nu am plecat inca fara copii si nici nu stiu cand vom putea face asta, ca nu avem cu cine sa il lasam pe David. Mama nu ar face fata nici o zi singura cu el din cauza sanatatii.... Dar sincer, inca nu simt nevoia sa ma rup de ei... Mai vedem la anul cum stau lucrurile



Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banu2268 spune:

buna
stiu ca n-am mai intrat de multa vreme dar asta e.

vreau sa urez si eu tututor copilasilor la multi ani sa fie santosi si frumosi si mamicile la fel

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Lumi, noi folosim nenedent, si periute oral-b stages.

linkul era un produs de la shopul din josul paginii, beats my understanding de ce nu merge...

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Lumi felicitari ptr dintisori!!!

Andy_g si imi pare rau de noptile nedormite.

Bitza eu vin ca mi-ai facut o

Giuli parca o descrii pe dr mea cu statul la usa....sper sa nu aveti reactii adverse

Ce frumooos e Mikul!!!

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Hei!!!
Unde sunteti?!? Voi ati luat in serios intinsul rufelor?
Pauzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si adunareaaaaaa!!!!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi
Cat mai e?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE" target="_blank">Un vot pentru Crina! (aa1 si aa2)
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">Un vot pentru Razvanel! (c1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

vorba lui giuli, ati luat in serios intinsul rufelor, unde sunteti??

Laura iti place noul look al Mikului? sotzul imi zice de 10 ori pe zi ca era mai frumos cu parul mai lung, ca arata ca un neamtz nu stiu de care acum.....ca un Denis pericol public

Mai am vazut si eu ieri un biet copil infofolit ieri a fost cald tare, Mikul era in maneca scurta (chiar si eu eram) si copilul maricel(nu bebe, un copil la vreo 4-5 ani) caciula grosuta legata bine sub barbie si un costum gros, era cu tatal care il tot verifica sa nu ii iasa vreun centimetru de piele de sub haine si saracul alerga, se dadea in tobogan si alte cotzomedii, va dati seama cat o fi fost de transpirat

Noi am stat in casa intr-o zi atat de frumoasa Mik a fost cu febra mai toata ziua, banuiesc ca de la dintzi (dr zice ca ii ies maselele acum, nu stiu cum si ce a vazut ea)

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

lumi felicitari lui robi pt dintzuci..ma oftic ce sa fac si eu?beyyyy dar si cand or sa ne iasa noua dintiiar=tunci sa va tineti bine ca o sa va zapacesc pe toate in special pe tine si pe mami de putzoi

eu as intinde niste rufe in seara astadar nu cred ca am ajutor si singura chiar nu pot...e nervos barbata-miu ca i-am zis ca nu-i in stare sa stea cu copilul juma'de ora cat am bucatarit si eu...a cazut copilul de 2 ori in jumatea asta de ora o data s-a lovit la cap si o data si-a julit burtica de coltul mesei de cafea





de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput