Redoutistele fidele LR France (174)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor eu nu m-am mai riscat cu nextul.eu am dat direct comanda in uk la varmea saptamana viitoare imi trimite coletul unde mai pui ca sunt si mai ieftine pe site=ul mama asa ca,cu tot cu transportul din uk pana aici am iesit mai ieftin decat daca luam de pe .eu

incercati sa va gasiti o cunostinta din uk chiar merita,plus ca au avut si sale-uri f misto fata de ce e pe .eu .....eu nu am prins sale-urile dar sunt pe faza la iarna


vreau si eu sa va rog sa-mi votati odrasla la un concurs pampers dar imi trebuie nr de tel mobil ale celor ce vor sa voteze ca sa va trimita un cod...deci care vreti sa votati un barbatel mic frumos foc pls sau adresa de mail sa va trimit link pe mail


iaca cu ce ma ocup daca ma plictisesc



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

giova multumim de urari vi le intoarcem si voua! ce face nazdravanul cel mic?citeam pe la scutece ca e un mare grasan



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Anne am vazut ca e ptr afaceri...ma gandeam ca vrea cineva sa-si faca butic

Cred si eu ca sunt mai avantajoase preturile pe next uk...asa imi plac duffle coat-urile alea ptr copilasi...Au si la Zara...cred ca o sa iau de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

nushulica, comanda pe next.co.uk ai facut-o cu cardul verisoarei?

Ai PM pt concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Nushu, cat ajunge transportul din Anglia pana in Romania?
Sa ne arati si noua ce ai comandat sa ne clatim ochii.

In alta ordine de idei, verisoara ta nu ar accepta contra un comision sa ne ajute si pe noi cu comenzile la Next .uk, la reduceri macar ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mai ea e gravida si abia abia ma ajuta pe mine,imi pare rau ca nu va pot ajuta,stiu f bine cum e sa ai "microbul" in tine si sa nu poti face nimic

transportul din uk in ro il facem cu autocarul si ne costa pt colet de 10kile 15lire,eu m-am cuplat la comanda asta si cu o prietena si ies super moka,,,dar si cu 15lire imi convenea oricum

o sa pun linkuri cu ce am luat dupa ce primes coletl ca sa vad cum sunt dar sunt convinsa deja ca toate sunt superbe

aaa si am dat comanda si pe marksandspencer.com acolo am prins si sale saptamana trecuta si oricum underware e la jumate de pret fata de ce e la noi,pt copii ma refer

miha chiar acum vin de la zara si am vazut si eu duffle coat=urile erau pe maro la baietei sunt faine si groase dar scumpe taica fata de next...eu i-am luat lui david niste pantaloni de velur si inca o pereche de bumbac si apoi de pe la fox o vestuta de lana la 50lei iar pe next set de 3piese vestuta camasa si blugi e 1mil...deci,.,




de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

nushulica, comanda pe next.co.uk ai facut-o cu cardul verisoarei?

Ai PM pt concurs


da anne cu cardul ei...ei ii trimit linkuri cu ce vreau si ea comanda

ms de pm am raspuns



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ahh si sa va mai zic de sale-uri la next...pai in ziua in care baga sale in max 3 ore sunt gata produsele raman doar marimile extreme..deci ar fi f greu de comandat la sale,v-am zis eu n-am prins pana acum poate am noroc la iarna



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Buna!

Am trecut sa va salut si sa va cer sfatul in legatura cu o plata. Am comandat ceva de pe ebay, de la un vanzator din Germania si abia dupa ce am castigat licitatia am vazut ca respectivul nu are cont de paypal. Vrea sa-i platesc prin transfer bancar. Oare trebuie sa-mi fac cont curent in valuta? Sau pot sa platesc si dintr-un cont in lei sau chiar si fara a avea cont? Din pacate produsul costa 30 euro si am citit ca tot vreo 30 euro vor fi si comisioanele bancare dar m-am consolat deja cu ideea, a fost vina mea ca n-am cascat okii mai bine. Si care banca ar fi mai convenabila? Va intreb pt ca vreau sa economisesc timp, programul meu de lucru nu se prea potriveste cu cel al bancilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Croco nu stiu ce au astia din Germania cu transferul bancar...Asa vor si aia de la mytoys...Sotul mi-a spus ca la transfer bancar e comision mare...Afla mai intai cat te costa...daca e mare mai bine renunti!

Nushu vor fi reduceri si la Zara...i-am luat rochite cu 30 de ron de la 90...Mi-e greu sa astept!
Pana atunci ma consolez cu o comanda la h&m ca pleaca sotu in germania la sf lunii.

De la H&M i-am luat si eu camasa cu vesta...e superba!

Mergi la inceput