Redoutistele fidele LR France (174)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miky81

Citat:
citat din mesajul lui felicia74

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Staaai ca nici eu n-am incheiat inca afacerea
Am vreo 2 negre si 2 bej care ma incurca prin casa de vreo 2 ani incoace. S-ar putea ca si eu sa le donez pana la urma
cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

vreunul marimea 36/38 nu ai?

buna, Felicia, am eu unul bej marimea 38/40...


in bazar, cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

am dat si eu o gramada de chestii,si trench-uri...si altele....nu mi-a dat prin cap sa le vand la bazar si acum imi pare rau.

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucis

ce parere aveti de asta:

http://vintageisheaven.blogspot.com/

moama, mi-as lua vreo cateva trenciuri de aici...inghit in sec de cand tot dau cu mosue-ul in jos. bine, sunt scumpe si asa (sau nu) dar or fi originale? si de unde le aduc oare? rugam cunoscatoerele/posesoarele sa se pronunte


bunaa! am comandat de pe acest blog un trenci si o rochie :D le-am primit si sunt supeeer multumita de ele:X sunt superbe de-a dreptul ! vreau sa zic ca toate prietenele mele sunt innebunite ;)) va recomand cu caldura acest blog, hainele sunt superbe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirelaaa

Citat:
citat din mesajul lui ralucis

ce parere aveti de asta:

http://vintageisheaven.blogspot.com/

moama, mi-as lua vreo cateva trenciuri de aici...inghit in sec de cand tot dau cu mosue-ul in jos. bine, sunt scumpe si asa (sau nu) dar or fi originale? si de unde le aduc oare? rugam cunoscatoerele/posesoarele sa se pronunte


bunaa! am comandat de pe acest blog un trenci si o rochie :D le-am primit si sunt supeeer multumita de ele:X sunt superbe de-a dreptul ! vreau sa zic ca toate prietenele mele sunt innebunite ;)) va recomand cu caldura acest blog, hainele sunt superbe !


moooaaaaaa sunt superbe!!!maia cu inima numai cand ma uit la ele!!!

da unde sa ma duc eu cu ele daca n-am iesit din blugi si tenesi de 1 an ha??



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tuturor!
Nushu inca putin si vei iesi din tinuta sport. flacaului tau frumos si voua multi ani fericiti impreuna.
Stiu exact ce faceai acum 1 an si cateva zile....mancai cioco de casa. si eu tot de-atunci astept reteta aia.

Am si eu o intrebare referitoare la PayPal.Mi-am facut si eu cont azi, mi-a cerut toate datele cardului, cifrele alea multe din fata si nr. de siguranta, de pe spate. Nu are nimic ca le-am dat ma trezesc ca-mi goles astia cardul sau pot sta linistita

Inca o intrebare: pe ebay imi pot face cont numai dupa ce am codul dat de cei de la PayPal sau pot de-acum, dar nu pot cumpara nimic, pana nu am codul minune

Ma risc si eu sapt. viitoare cu o comanda la Next, prea sunt frumoase hainutele si-mi cam trebuie pt. amandoi.

si o sapt. buna sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

Am si eu o intrebare referitoare la PayPal.Mi-am facut si eu cont azi, mi-a cerut toate datele cardului, cifrele alea multe din fata si nr. de siguranta, de pe spate. Nu are nimic ca le-am dat ma trezesc ca-mi goles astia cardul sau pot sta linistita

Inca o intrebare: pe ebay imi pot face cont numai dupa ce am codul dat de cei de la PayPal sau pot de-acum, dar nu pot cumpara nimic, pana nu am codul minune

si o sapt. buna sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)


PayPal nu goleste conturi Toti cei care au cont la ei au dat datele cardului tocmai pentru ca un comerciant/ebay seller necinstit sa nu-ti goleasca contul.
Cont pe ebay iti poti face oricand si poti comanda fara grija chiar si inainte de a deveni client PP verificat (prin introducerea codului de 4 digits).
Happy shopping!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mersi frumos Cristina de explicatii. sunt habarnista rau in domeniul asta. sa vedem cum ma descurc cu shoppingul pe ebay.

o sapt. usoara tuturor.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

gio si pe mine ma tenteaza o comanda pe Next!

Ia uitati ce am gasit
http://outlet-polska.eu/opis-rumunia.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Va zic tuturor incepatoarelor intr-ale ebay-ului: nu cumparati decat de la power seller-i si numai de la cei care au ratingul de minim 99,7% (ideal ar fi sa luati de la cei cu 100%). Si asta pentru ca sunteti la inceput si nu trebuie sa riscati. Cei mai vechi stiu ce au de facut pt. a-si recupera banii in caz de...
Deasemeni, nu licitati sau apasati butonul buy now decat dupa ce v-ati asigurat ca seller-ul trimite in Romania si ca va convine cat e shippingul. Daca nu are specificat, il intrebati.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Neata!

gio si pe mine ma tenteaza o comanda pe Next!

Ia uitati ce am gasit
http://outlet-polska.eu/opis-rumunia.php

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!




"Daca; ai planuri mai mari legate de piata outlet în tara ta si doresti sa deschizi un depozit angro profitabil pe baza produselor noastre"

Mergi la inceput