Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50 kg(32)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Cinezee, n-am cuvinte. Tot ce pot sa-ti spun este ca suntem oricand aici, pentru tine. Acum stim ca iti plangi durerea, te intelegem perfect si, de aceea, te tinem strans in brate si-ti oferim umarul nostru. Dupa ce te linistesti, te asteptam din nou langa noi.
Am citit si din urma, ca sa vad evolutia sarcinii tale. Parerea mea: SCHIMBA MEDICUL!!!! Nu e posibil sa te lase asa neinvestigata/ nesupravegheata imediat si fara a-ti repeta Bhcg din 48 in 48 ore, si fara a-ti da imediat ceva de sustinere, avand in vedere ca te stia cu anemie si cu sarcina pierduta in trecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Amy, succes la analize azi, te asteptam cu rezultate f bune.
Relaxare placuta in weekend si sa va intoarceti sanatosi si voiosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Menics,imi pare rau ca nici tu n-ai o stare foarte buna.Te asteptam aici cand ai chef sa ne scri,impartim bune si releStim noi ca azi o sa fii o gazda buna!

Si noi mergem azi la un chef,fac bine la mansarda iesirile astea.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Lumy, si io zic ca trebuie repetata Glicemia iar leucocitele arata ca organismul se lupta cu o infectie sau ceva de genul asta, asa cum zice si Ada. Acum tu nu te speria, nu lua de bun ce zicem noi, vezi ce spune si dr. Te asteptam cu vesti minunate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Si da, Galli primesc cafeluta de la tine cu mare bucurie.
N-am gaze, cred ca sotiorul meu n-a achitat facturicile. Iaca asa l-am prins cu minciunica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Meni, fii tare pe pozitie, poarta-te ca o sotie ce esti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico,eu tind sa cred ca operatia de varicocel a imbunatatit spermograma.BU am citit ca e destul de controversata chiar si la barbati,in unele cazuri a facut bine in altele nu.Bine ca e bun rezultatul.Este subiect deschis cu hidrosalpinxul,imi pare rau ca ai asa ceva.Doamne ma gandesc ca eko intravaginale am facut,facut si Hsg,ma gandesc ca ar fi vazut cineva daca era cazul asa ceva,nu?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Io as vrea sa merg la shopping cand imi vine soata acasa. Doar ma pregatesc sa vin in tara. La modul cel mai sincer, daca doriti/ poftiti ceva de aici, va rog sa-mi ziceti. Cu mare drag va aduc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Fetelor,va las, sa aveti o zi frumoasa,ma duc sa ma pregatesc de chef,sa-mi termin si cafeluta,sa-mi fac manichiura,sa-mi pudrez nasu...stiti voi.Cheful incepe la 14 si niciodata nu-mi ajunge timpul de pregateli.Pupici

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Lumy, am gasit asa:

In mod normal, glicemia nu este constanta pe parcursul zilei. Daca esti la limita inferioara, poti sa ai in timpul unei zile momente cand valoarea glicemiei sa fie sub aceasta limita ... ca efect imediat poti sa simti ameteala, pierderea echilibrului, chiar lesin. Poti simti lipsita de energie si oboseala cronica.

Iti suna cunoscute simptomele?

Mergi la inceput