Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50 kg(32)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

va astept la cafea!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

cinezee,mihaela noastra, sa stii ca mi-a luat cel putin 1/2 ora sa scriu acele cateva randuri.....

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Cinezee, asa cum ti-am mai spus, imi pare nespus de rau! Domnul sa ne fereasca pe toate de experienta asta!

_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Neata fete,este cafea?

O sa raspund pe rand,incep cu Nico.

Iubita mea turcoaica,referitor la sotul tau,nu m-am iubit cu nici un turc(dar simpatizez o nevasta de turc)dar daca sotul mataluta are grupa zero si tu nu si io da nu-i normal sa ajuti oamenii(doamne fereste sa fie cazul) si poate si turcul sa ma ajuta pe mine,la nevoie.

N-am facut laparoscopie darrr mi s-a aprins un beculet cand am vazut hidrosalpinx,stii ca lichidul acela din trompa omoara embrionul si nu se face FIV cu asa ceva,la laparo trebuie rezolvata trompa.Numai acum ti-au depistat hidrosalpinxul?Cealalta trompa cum e?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

va astept la cafea!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!



io va astept de cand...............

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Aduta, saru' mana pt eventual ajutor. Sper totusi sa nu aiba nevoie. Iar turculetu' meu este asa de altruist, de numa'. Daca sta in puterea lui, ajuta pe toata lumea cu ce/ cum poate. De cativa ani l-am mai temperat io, ca de bun ce era, uneori era luat de fraier. Da' io veghez asupra lui, ca si el e ingerul meu pazitor.

Si da, asa a zis si dr. (care, apropo, zice sa mergem tot pe FIV), ca nu se poate face FIV cu hidrosalpinx. Voi citi si io cu ce se mananca toata astea ... Si revin cu intrebari, cu siguranta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Amy,fata frumoasa,cu siguranta o sa te relaxezi astea doua zile la munte,ai nevoie.Stii ca noi suntem langa tine,te ascultam si te sustinem,dar noi stim ca esti o fata puternica si ca treci tu peste toate.Relaxare placuta sa ai si nu uita ca nu esti singura

Lumy,m-am uitat peste analizele tale si medicina mea de balta imi spune ca o glicemie mica da starile de rau,nu stiu exact ce ar putea insemna decat ca trebuie repetata,dar este o metoda mai exacta,cu intepare la o jumatate de ora,de trei ori parca.Sper la tine sa nu reprezinte nimic.Leucocitele 14,54,alea-s mii?Daca da ar putea indica o infectie in organism si cam atata ma pricep dar e o parere neautorizata.Petrecere frumoasa azi la cununie

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ada29- Z11 CM
Amy2007- Z2 CM
Ancamac- Z?? CM, stimulare cu BU; asteptam vesti!
Ani.G- Z7 CM
Babyblue- Z22 CM
BlueFlower- +24
Cinezee-
Dandana69- asteptam vesti
Ellyshor- Z21 CM, a facut instilatii pe 01.09, se stimuleaza
Galliciana- Z27 CM
Guzelnico- Z3 CM
Libra- Z20 CM
Lumy_Clt- Z22 CM, tratament cu Gonal si Luveris- 01.10
Lyly_mar- Z9 CM, se pregateste de miomectomie in nov.
MayanMistica- (Z10 intarziere CM)
Menics- Z9 CM
Micomic- Z19 CM, stimulare cu Ova-mit; IA in 05.10 DD ajuta!
Mona40- Z20 CM, i-a fost acceptat dosarul pt. FIV
Sorinake- Z20 CM; a facut HSG pe 29.09
Soricica- Z29 CM
Simonia- Z26 CM
Uratica- Z?? CM; asteptam vesti!

Spor la treaba fetelor care "se misca" natural!
Mult succes celor care se pregatesc pt diverse consultatii/interventii/ IA/FIV!
DD ajuta tuturor sa-si implineasca visul numit BB!

O ruga puternica si fierbinte la DD: sa se faca bine surioara noastra, LYLYMAR, cat mai curand!Multumim, Doamne-Doamne ca surioara noastra, SORICICA, s-a inzdravenit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

amyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
te asteptam cu vesti bune, bineinteles!!!!!!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Galli,multumim de cafea,io daca n-am vazut ceasca am crezut ca nu mai este si am intrat in fibrilatii

Nico,si io pic de fraiera dar crezi ca ma intere?Sa fim noi sanatosi asta-i cel mai important.

Cinezee,imi pare tare rau ca s-a terminat urat cu sarcina ta.Poate ar trebui sa-ti faci niste analize,desi la primul avort nimeni nu da foarte mare importanta,dar pt linistea ta.In momentul in care ai doua liniute,Bhcg,repetat la 48 ore,trebuie sa se dubleze ca sa-ti arate ca sarcina e ok.Doamne Ajuta sa fie bine data viitoare

Ada

Mergi la inceput