Breaking News - 4

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Doamne merg prea departe

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ei, asa aflam si noi daca a murit sau nu si nu numai atit, aflam si daca e un sarlatan sau nu acest Derek, ca doar noi stim ca nu e mort, nu? Glumesc, dar a baga banii in asa ceva (imi imaginez ca respectivul a incasat ceva bani pentru asta, bani publici) si a da pe canalul unei televiziuni publice... cind sint atitea si atitea alte lucruri in care merita sa bagi banii si sa faci emisiuni, spune ceva despre nivelul de cultura si de bun-simt pina la urma. Artist sau ne-artisti, pina la urma este vorba de un om care a murit. Sint curioasa, au cerut si acordul familiei sa faca asa ceva, al mamei, al copiilor!?! Stiu, acum poate copiii nu vad, dar inregistrarile ramin, cum poti sa te bagi in asa ceva, cu atit mai mult cu cit eu sint sigura ca acest Derek este un sarlatan ca atitia altii.

Si sa stiti ca eu cred ca sint oameni care, la nivel energetic si spiritual, au puteri nebanuite fata de noi, oamenii normali. Si aceste puteri le-ar putea da chiar capacitatea de a intra in contact cu energii, cu suflete care nu se mai gasesc in corpurile lor fizice. Nimeni nu a demonstrat ca se poate, dar nici ca nu se poate asa ceva... asa ca, fiecare crede ce vrea pina la proba contrarie. Dar ma indoiesc sincer ca vreunul dintre acesti oameni vine pe micul ecran si ne prezinta o sedinta in direct de cum am intrat eu in contact cu Michael Jackson! Hai sa fim seriosi!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Si ce o sa mai rad eu cand nu o sa aiba cu cine intra in "discutii" marele medium (normal, ca pt reusita emisiunii va vorbi ca si cum ar discuta cu spiritul lui MJ...asta e clar! cred ca oricare dintre noi am putea face asa ceva...).



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mintea mea face din nou scenarii: dar daca... sa nu ma bateti! Dar daca totul este regizat si cel cu care va vorbi este chiar Michael, dar nu de dincolo, ci de aici... ca sa ne transmita mesajul adevarat!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow Nelia ...asta chiar e tare.Cum ar fi????
A mai fost prin iulie un film pe internet cu o tipa care cica a intrat in contact cu Michael. La un moment dat cica zice Michael: mai am niste treburi de rezolvat pentru copii.Ceva de genul.
Derek asta si eu sunt convinsa ca e un sarlatan, si nu cred ca a cerut acordul familiei.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Tot uitandu-ma azi, pt a nu stiu cata oara, pe MJHD, am revazut si filmuletul in care paparazzo acela care a facut "celebra" poza din ambulanta povestea cum a reusit el sa ia poza. Si uitandu-ma iar si iar la poza si la pozitia in care se afla el atunci cand alerga cu aparatul pe linga ambulanta, nu prea imi explic cum a reusit asa poza explicita.
De ce: pt ca era la cca 1 m de o ambulanta cu geamuri fumurii, afara era soare, deci vizibilitatea catre interior se reducea, masina se deplasa, si totusi de la 1 m el a reusit sa "prinda" cu destula acuratete un MJ intins, caruia i se vad bine trasaturile fetzei, mainile medicilor, furtunasele, si ce mai e prin zona...hmmmm, e cam dubios .




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

O noua fotografie de la repetitii:
http://memories.michaeljackson.com/ex-images/michael-jackson-this-is-it-c93.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Clanul Jackson cred ca a zis saru`mana pt ce s-a intamplat in iunie, asa se mai aude si de ei.
http://www.aetv.com/the-jacksons-a-family-dynasty/


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Sper sa le stea in gat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Sper sa le stea in gat

Acelasi lucru si din partea mea.Ma uitam la promo si nu pot sa nu remarc ce fericiti sunt si incantati ca sunt din nou in vizor.Singurul lor atuu pe lumea asta e ca sunt fratii lui Michael, in rest , nu s-au remarcat prin absolut nimic

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput