Strumfi de iul-aug 2007 (157)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

dana si eu am gatit! bors de sfecla rosie si mancare de conopida..........si am mai facut un "sos" de usturoi: usturoi, lamaie, un pic de ulei, frecate bine si adaugat iaurt! e bestial de pus peste orice fel de mancare! andrei vroia aseara sa-l bea cu paharu....
cat despre vecinu cu pricina......asta e "buba", ca nu e parcare amenajata, deci nu poti plati pt loc.........si ne razboim cu "primu venit-primu servit"...ma rog nu conteaza.......da' faceam si eu conversatie!

*fata draga nu fii trista, prostitutzia exista!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

...si mie-mi place vremea aia caldutza cu frunze galbene.......da' 28 grade nu inseamna vreme caldutza........mai ales daca tragi si de-o sacosa plina cu d'eale gurii! , in timp ce te inghesui intr-un tramvai supra incalzit si mai ai dupa tine si tzoalele pe care le-ai pus pe tine ca dimineata era frig.deci:EU VREAU SA VINA TOAMNAAAAAAA!!!!!!!

*fata draga nu fii trista, prostitutzia exista!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Michi, am stricat prietenia. Te fugaresc, nu mai rezist, poate te racoresti Cand o sa ploua si o sa bata crivatul ce mai faci cu sacosele si umbrelele si hainele pe care le-ai pune pe tine, dar care sunt ,din pacate, in sifonier?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Fug sa ma bucur de soare.

Oaana, ai inceput serviciul? Cum te descurci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

du-te si ia-l pe tot, poate nu mi-e asa cald cand ies de la servici...........

*fata draga nu fii trista, prostitutzia exista!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
si eu sunt de acord cu mychy,prea mult soare,ma plosteste de numa,plus ca mai merg si in parc unde nu-i petec de umbra si ma bate direct in capsorul galben...astept toamna aia cu vant usor rece,cu un soare mai putin tupeist,asa cam la 18-20 de grade e ideal.
sunflower,m-am intrebat si eu de ce nu mai pui poze,apoi a venit raspunsul..m-ai pus pe ganduri,stiam ca nu trebuie sa pun poze nud cu el dar la asta...hm.
sanatate puilor cu kk moale..e naso tare,am avut si noi perioada dintr'astea,dar au trecut..nu era apos,dar nici consistent..ce plastic vorbesc

zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Buna ziua fetelor!
Vio, LA MULTI ANI, balanta draga! Sa traiesti sa infloresti! LA MULTI ANI tuturor celor care s-au sarbatorit in ultima vreme si felicitari pentru realizari si pentru bebici in burtici.
Scriu in mare viteza....pentru ca eu si Cati plecam in oras sa sarbatorim si noi ceva! Voi reveni...va pup pe toate si chiar daca nu am mai scris mi-e dor de voi si va citesc atunci cand apuc. Promit ca voi reveni in forta....dar inca nu mi-am gasit "locul".
Pupici

Oana siCati mica (2 ani)

BLOGUL NOSTRU

Povestea iepurasului Bocanila

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanamada
eu si Cati plecam in oras sa sarbatorim si noi ceva!


LA MULTI ANI OANAMADA! iti doresc sa-ti gasesti cat mai repede "locul"...si anul care vine sa fie plin de impliniri si realizari!
...si Antoanela sarbatoreste! LA MULTI ANI! pt Victor-Andrei!!!!


*fata draga nu fii trista, prostitutzia exista!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

neata,

ce soare frumos e afara, ai vazut michy ?

La multi ani, Oanamada, sa fii sanatoasa si implinita


Anto, La multi ani pentru Victor, sa va traiasca si sa va bucure viata .

va mutumesc tuturor, si celor care m-au felicitat si celor care nu, va intorc gandurile bune inzecit

cafera, zau ca n-au fost valuri, corturi in jur la momentul x. din pacate...dar na, nu mai fac nazuri acum, ca n-are rost. ma consolez ca macar primul a fost conceput intr-un cadru mai special, respectiv la mine la birou .

_

Mami de pui nazdravan (2/9/07) +
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

la multi ani oana,sa fii sanatoasa si iubita.
vivela,sarcina usoara,bb sanatos si mami puternica.

Mergi la inceput