Bobocei de sept-oct 2008 IN SARBATOARE!! (193)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Klemi, la mine merge paracetamolul f bine. Ce ma oftic ca's pe tel si nu pot vedea pozele Mirunei:(

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Nausica mi-a placut cum ai povestit de puzzle

Andy.p a fost reusita petrecerea, pitica s-a simtit foarte bine , va

CD speram sa nu aveti nicio reactie de la vaccin, felicitari pentru bilant si pentru ca merge Mikul singurel

Cristineescu am sa o iau si eu

Nerantula eu nu mai am hainute, am o fetita aici mai mica cu cateva luni decat Crina si le-am directionat catre ea

Dragos Petru pui de Babymom75 si Bianca Maria pui de Elly 16 , multa sanatate si fericire, numai bucurii parintilor

Anamona felicitari pentru progresele lui Thea

Kllemi felicitari si voua pt ca mergeti deja

Paula-Laura stie baiatul sa te surprinda


de Crina Alexandra
Crinul Meu
Atat de mare sunt

Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa1 si aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Intru si eu scurt, ca deh, sunt inca ametita cu pregatirile, am prostul obicei de a lasa pe ultima suta de metri, poate nu mi-ar strica niste cursuri de management al timpului , ca sa urez
LA MULTI ANI Sofia, sa cresti sanatoasa, norocoasa si sa aduci numai bucurii parintilor!!!
LA MULTI ANI si pentru sarbatorita zilei - Ramoncza, sa fii sanatoasa si sa ai parte in viata numai de bucurii si impliniri!!!
Iar pentru maine, ca nu cred ca mai apuc sa mai intru - LA MULTI ANI Dragos, sa cresti sanatos, voios, iar viata sa-ti fie un sir lung de clipe de fericire si de bucurie!Babymom sa-ti traiasca baiatul si sa aveti parte numai de bucurii de la el!!!

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

babymom, saru-mana de raspuns
ce bine e sa ai stomatologul la dispozitia ta :0 scapi de multe belele...
eu am neglijat acest aspect de cand am ramas insarcinata ca sa descopar acum ca trebuie sa imi mai extrag inca vreo 2 masele de minte plus de reparat niste cariute...

am mai gasit si aici un articol specializat pe tema anestezicilor in stomatologie
http://www.pulsmedia.ro/article--Dosar-Interventiile_stomatologice_in_sarcina--1080.html

poate mai e careva interesata...

miruna as adauga ca e nevoie de lupta si impotriva mitocanilor ce considera alaptatul in public ceva vulgar si indecent si ce emai greu si cred eu aproape imposbil, impotriva mentalitatii majoritatii provocate de indoctrinarea regimului comunist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

anamona multu de raspuns.

Sper sa aud si alte pareri legate de acest doctor.O sa ma duc ca nu am ce sa fac...avand in vedere ca trebuie sa-mi citeasca niste analize.Imi cam tremura chilotii pe mine si am intrat intr-o oarecare depresie.

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

babymom iaca a sosit ziua cea mare! ce de emotii pe voi :)

La multi ani Dragos! sa fii voios, sanatos si sa o tii tot asa copil scump si frumos ce esti!

felicitari si voua pentru copii minunati si petrecere frumoasa!

va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

muuh, alexa si mami multumesc ptr raspunsuri, chiar am luat acum un paracetamol ptr cap, nu stiu cat o sa isi faca efectul, dar chiar nu mai pot....

Muuh FELICITARI ptr ceea ce face-ti cu incurajatul alaptatului.... va sustin intru totu'

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

nikolici, tocmai tu? optimismul intruchipat? ce ar zice frumuselul doctor house? ... ca te-ai uitat degeaba la atatea sezoane :)

relax, totul va fi foarte bine! oricum totul se rezolva, stai linsitita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

si la multi ani cu intarziere micutei sofia!

de dimineata vroiam sa scriu, asteptam doctorita sa vina, si nu am mai apucat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

La multi anisori, Dragos!
Sa cresti mare, sanatos si sa fii fericit si vesel o lunga si frumoasa viata!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput