Miresele anului 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
eu vad la Marco...e mare, intelegator, ma ajuta, se imbraca singur si mananca - asta de mult, dar no....isi pune el lapte la microunde, cereale in bol....a mai dat si cu aspiratorul cand mi-a rasturnat punga de cereale in living...ce mai...
abia astept sa ajunga si Edi la 3 ani jumate. mai am mult pana acolo....

Tu mai faci ceva in casa ceea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

pt Oana+burtica albastra (poate macar cu tine fac un targ si mi-l imprumuti pe bebe din cand in cand. Cu Gio nu mi-a mers cat a fost Marco mic. Acum vad ca nici cu Edi nu merge treaba. Pe coana... nici n-o mai intreb ), Silvia, Coana, Ana Maria, Lilly... cine mi-a scapat?
Evident, + strumfii din dotare, la fiecare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule ce sa fac in amarul meu, trebuie s-o mai cert ca altfel isi ia nasul la purtare si daca de acuma o s-o scap de sub control, la 4 ani sigur nu mai am nici o putere

Maine ma duc sa-mi fac analizele de trombofilie, ma doare sufletul cand ma gandesc cati bani las acolo....700 lei

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic prea multe fara anexe=copii nu au ramas. ce sa inteleg din asta? ne faci o surpriza? sau doar gandesti cu voce tare?
Unde e fratele tau? te cred ca esti cu nervii la maxim, doamne ajuta sa scape cu bine din misiune. cat mai sta pe-acolo?
Kitzy pt. ce sunt analizele astea asa costoase?
sa vezi din ce cauza pierzi sarcinile? sau?

avem pozici noi:
http://www.dropshots.com/ioana_purdea#

si o zi buna sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio sunt analize de genetica si de-aia au pretul asta astronomic. Si da, le fac din cauza c-am pierdut deja 3 sarcini si sunt suspecta de trombofilie, eu sper sa nu fie de aici baiul, totusi....
Deci cum spuneam ieri, am fost azi la laborator si-am venit inapoi un car de nervi, pentru ca de azi s-au introdus niste formulare pt analiza asta care trebuiesc completate atat de mine, cat si de medicul meu si cum doctora mea e plecata din tara o saptamana, stau pe tusa pana se intoarce. Rezultatele mi le da in alte 10 zile si uite asa
Ma duc sa ma uit la poze sa ma mai calmez pana vine pitica in casa, ca-i afara cu buni

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mno, au reusit acuma sa vaza si ochii mei pozele, sunt superbe, ai doi baieti tare tare frumosi
Dar am o curiozitate: cat poarta Marco la pantofi, ca in poza ghetutele par asa de mititele
Edi e tare scump, a crescut, e tare bine dezvoltat, nu gras, dar indesat

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Oana ti-am scris si la odisee, pai tu vii la Cluj si mie nu-mi spui nimic?

Si noi am fost la Avatar de 2 ori, mi-a placut mult. Felicitari pt noile achizitii si nu in ultimul rand pentru baietel, se pare ca se inmultesc baietii pe aici

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)



Imi fac mea culpa ...dar am fost in Polus la shopping si am ajuns in Iulius cu 30 min inainte de film...si mai eram si cu nasii, finii si niste prieteni dupa mine


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 17+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
[Oana felicitari pt. baby boy. la nume v-ati gandit? ai cumparat ceva frumos si pt. el? poze cu burtica?



inca nu am inceput cumparaturile...ma gandeam ca e suficient de prin luna a 7-a
nume...mhhh...Eduard imi place dar inca nu m-am gandit foarte serios
oricum sa stii ca si acum ma uit la pozele voastre de la fotoshooting...m-am indragostit de ele

promit ca va arat poze cu burtica

mai am o intrebare, voi cate kg a-ti pus in total?

Ralnied, mai te pomeni ca vi tu cu o fetita, si ne faci pe toate invidioase


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 17+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
[Oana sa nu-mi zici ca ti-ai luat pantofii cu tocurile alea de la Zara? am fost ieri pana acolo...vroiam sa ma uit la preturile hainutelor ce le-am luat piticilor din Italia. mamam ce preturi sunt la noi, si reduse si din noua colectie.
Pacat ca nu mi-am gasit nimic la reduceri. iar de noua colectie nu m-am aporpiat sincer. si acum imi pare rau.

_


am renuntat la cele inalte, am trecut la tocurii medii


Kitzy, Diana e mortala
te cred ca iti e groaza de intorsul la munca...off, pe mine deja m-au intrebat la servici cam cat am de gand sa stau...si am zis 1 an


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 17+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna, fetele!Stiu ca nu am mai dat niciun semn de o vesnicie, dar nu v-am uitat, va citesc tot timpul!Oana, am pus 28 Si inca ma lupt cu ultimele 6. Off Silvia pe unde umbla?Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput