Miresele anului 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Sa aveti parte de un Craciun fericit alaturi de cei dragi, langa bradul impodobit si plin de daruri

Silvi La Multi Ani, chiar daca cu intarziere

Gio superbe felicitarile de Craciun




You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 12+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:



acum am si eu putina liniste. in rest umblam sau stau departe de comp...
am petrecut un Craciun frumos, cu multe cadouri pt. kinderi.
Marco e mai mult la ai mei...e a 2-a noapte cand s-a cerut sa doarma la ei. tare ma bucur, caci in 22 ian. vrem sa plecam 3 zile in Italia, si imi era groaza ca-l voi lasa plangand.
Edi e ok, in primele zile a fost putin bulversat de atatea case si oameni noi...peste zi era ok, dar seara avea cate o repriza de plans de nu stiam ce sa-i facem. de 2 zile vad ca e ok.
saliveaza cand ne vede ca mancam.,...mi-e asa mila de el, dar nu ne diversificam pana nu ajungem la casuta noastra. Ii mai dau sa suga pe cate o feliuta de clementina si doamne ce mai plange cand nu mai primeste.
azi a nins de dim. ca-n povesti, asa ca ne-am bulgarit si tras la greu cu saniuta. acum e numai fleasca...dar ne-am distrat.
maine vin nasii nostri din Cluj...noi ducem masina si la service-ul de aici, ca a mai aparut o eroare...cred ca le-o dam de cap, caci de la ei am luat-o.

sper ca ati avut parte de un Craciun frumos cu multe cadouri.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetelor, va multumesc tuturor ptr urari.
noi am avut un craciun frumos. a fost frumos mai ales in dimineata de craciun cand a venit mosu. spre surprinderea mea crina s/a bucurat f tare, nu stia la ce sa se uite mai intai...

va spun de pe acum la multi ani si un 2010 mai bun, mai imbelsugat cu liniste si bucurii in casele voastre!
va imbratisam cu drag

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!
Crina la mare!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Bonsoir fetele!

Am intrat intr-un moment de....relativ..respiro..sa va urez un An nou frumos, cu tot ce va doriti voi in el!

Sa ne "auzim" cu bine si in 2010..si sa continuam sa tinem deschis subiectul nostru drag

Va pupicim!

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Orice copil te face sa vrei sa mai traiesti odata"
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


iaca suntem in 2010...sa ne dea DD un an mai bun pe toate planurile.
tuturor celor care poarta numele de vasile si derivate din el!

Noi am stat la cumnata, dupa ora 12 am mers la bunici sa-i pupam si inapoi. a trecut si asta...cu oboseala, raceala...Edi mai nou tuseste ca un magarush.

Azi cred ca plecam pana la Sibiu, duminica ne intoarcem adcasa. de abia asteptam, incepem si diversificarea....Edi efectiv se arunca pe linguri si farfurii....greu o fii cu asa mancacios.
.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

bine v/am gasit in 2010!
sa fie un an mai bun si noi sa fim tot impreuna!

crina acum a adormit la tati in brate, ptr prima data. nu doarme decat la tzitzi de obicei...

va pupam pe toate!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!
Crina la mare!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi Ani!
Fie ca 2010 sa fie un an mai bun decat cel care a trecut si in care sa aveti parte de tot ce va doriti alaturi de cei dragi.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 12+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

A-ti disparut toate, oare pe unde v-ati ascuns?!?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 13+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Io urmaresc din umbra, n-am insipiratie de scris, nouati ioc, asa ca....cand oi avea ceva de povestit care sa capteze atentia, o sa vedeti si voi, n-am chef de nimeni si nimic. Sa nu va suparati pe mine

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Va zic si eu La multi ani! pentru anul asta!

Si La multi ani pt coana! Sa ai parte de sanatate, fericire, bucurii si impliniri!

Si la multi ani pt Marco! Sa creasca mare si sa fie sanatos!

Si la multi ani pentru Ioana noastra! Sa ai o viata senina si mult noroc!

Mergi la inceput