Miresele anului 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Eu-s intr-o perioada grea din cateva puncte de vedere si... de aceea stau cuminte in banca mea.
Dar sper sa-mi revin intr-o buna zi.

Mi-am amintit, nu cred ca v-am mai raspuns: apartamentul este tot inchiriat. Doar ca alte conditii, mult mai bune, este al unei prietene, chiria un pic mai mica decat dincolo (unde se scumpise din toamna), 2 camere, posibilitatea de a-l cumpara la un moment dat, mai ieftin decat pe piata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Off mai fetelor imi parerau sa vad ca sunteti in starea asta de "nu am inspiratie"

ce sa va povestesc in cazul asta...noi suntem bine, de Revelion am fost in Bistrita la o pensiune aproape de Valea Zanelor...a fost frumos dar a lipsit zapada ba chiar in 1 ian. a plouat...dar in rest a fost frumos si a trecut repede

acum ne pragtim sa mergem pana la Viena intr-un weekend prelungit...mai mergem pana mai pot eu sa merge, ca dupa tot pe acasa o sa stam

Va pup pe toate si va urez o saptamana frumoasa si usoara


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

uite poate va mai descretesc fruntile ...am pus, intr-un final pozele din concediul de anul trecut din Tenerife

http://travel.webshots.com/album/576188371XHKteS?start=0


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana wow, ce poze si eu vreau acolo
Mergeti pana mai puteti, ca dupa-aia gata o perioada

Noi n-avem noutati, tot pe acasa, pe afara, pe la bunici si tot asa, curatenie, mancare, spalat de haine, jucat cu Diana etc.
Azi la biscuiti le-a zis bic

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Traim inca, doar ca am fost ocupati cu evenimentele din familie si acum sper sa ne revenim si sa intram in normal.
aici sunt poze de la sarbatori si ziua lui Marco:
http://www.dropshots.com/ioana_purdea#

Botic mersi de urari,prompta ca intotdeauna.
Imi pare rau ca nu esti in apele tale, dar ma bucur pt. apartament. sper ca ziua in care e al vostru sa vina cat mai repede.
Oana si tie cu ocazia sf. Ioan, nastere usoara si un bb sanatos! apropos...nu stii inca ce este?
superbe pozele din tenerife....abia astept si eu concediul de anul asta.
Mergeti la shopping la Viena? si noi mergem in 22 in Italia, singuri fara copii. de abia astept mini vacanta de 3 zile.
Kittzy felicitari pt. noile cuvinte ale Dianei.

va, pe toate.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio ce poze aveti ...ti-am si scris acolo, la poza care mi-a placut cel mai mult

povesteste-ne cum a fost sedinta foto, cine a facut pozele? sunt foarte reusite!

inca nu stim ce e bebe, dar toata lumea imi ziceca va fi baiat si parca asa presimt si eu...desi parca mi-as fi dorit fetita, dar ce mai conteaza sanatos sa fie
peste 2 saptamani merg la medic si sper sa aflam ce e, plus ca vreau sa il intreb la modul cel mai serios eu ce fac cu concediul...ca am merge in martie...

La Viena mergem la shopping, plecam joi cand iesim de la servici si ne intoarcem duminica

Kitzy felicitari pentru noile cuvinte ale Dianei
...dar rebuie sa te cert putin...de ce nu ne mai arati niste poze cu printesa ta!?! cred ca a crescut atat de mult...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Oana poze cu burtica nu pui? se vede deja? lasa lumea, dr. vede ce e bb, si poate la voi va fii fetita. of doamne...asta e singurul meu regret.
spor la shopping si distractie faina. tin minte ca si noi am fost anul trecut, dar tare greu m-am miscat pe acolo si oboseam repede...numai chef de shopping nu am avut. daca vreti sa mergeti in martie in concediu, eu zic ca se poate, daca totul e in regula. Noi am fost in mai in Italia, asa ca martie e mult mai bine. pe unde ati vrea sa mergeti?
Noi vroiam sa bagam o Austria cu copiii, dar la ce zapada este...parca nu ma incanta sa bag atata drum cu amandoi.
Imi dai detalii despre Tenerife? foarte faine peisaje.

sedinta foto...am vorbit cu un tip si a venit acasa cu accesoriile (fundal, aparat, blitz, lumini). Imi pare rau ca marco nu a vrut sa stea la pozat, nu a vrut sa se imbrace...tare incapatanat capricorn mai am. de abia a facut cateva poze cu Edi si tare ma bucur ca au iesit unele chiar frumoase.

noi ne chinuim cu dintii. de 4 nopti se trezeste odata si papa...eu resimt trezirea asta...dar scapam noi...

merg sa-i termin piureul de legume.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Salutare!
Ia aruncati un ochi la semnatura

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008) & 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Salutare!
Ia aruncati un ochi la semnatura

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008) & 5+



Eu cred ca nu ai facut public albumul...ca nu se vede nimic nou


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio din pacate inca nu am nici o poza, dar lasa ca rezolv ....sa vede...sau cel putin au inceput sa vada cei din jur

pai cu concediul eu zic ca in martie...sau cel tarziu aprilie
acum cautam, ne informam sa vedem ca vrem si ceva cald cu soare si nisip ...dar nici sa nu zburam sute de ore cu avionul...la turci sau greci e frig...asa ca Egipt, Dubai etc...va zic cand ne hotaram

Tenerife, 7 nopti, 850 euro 4* All...totul e super: insula, vremea, nisipul negru de origine vulcanica


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput