Burtici fericite de septembrie-octombrie (215)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Ma bag la lista sa pun noile date ale lui Ramo inainte de a o zbughi...

37+ Alex - cumparaturi bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onixone spune:

Buna fetelor! Sunt prietena Mariei, pe care am batut-o la cap de o saptamana daca a nascut sau nu.O sunam chiar de 3 ori pe zi sa o intreb daca a nascut.
Ei bine , cum ati aflat, in sfarsit a nascut.La 11 noaptea m-a sunat sa imi zica ca pleaca la spital.Am vorbit cu ei la 12:30, Maria era la control.La 04:17 le-am dat mesaj sa vad ce fac si nu am avt nici un raspuns.La ora 06:00am am vb cu Maria care mi-a spus ca e gata.Copilul seamana cu tatalsi are 3,106kg.Maria nu a putut decat sa imi zica cat de groaznic a putut sa fie mai ales ca era prea tarziu pentru epidurala.Avea dilatatia 8 si era prea tarziu.A incercat si in apa si pe pat si in sus si in jos.Mai multe nu stiu, azi merg la spital sa vad mandretea de baiat.Pana la urma nu stiu daca ii ramane asa numele copilului, caci am intrebat-o : si cu numele cum ramane?Si a zis ca inca nu stie cum il chema.LOL.So...no name baby for now.Poate apuc sa va povestesc ceva cand vin de la spital si poate pun o poza cu copilul la mine la semnatura, inainte ca Maria sa vina acasa.Poate pleca acasa si maine daca ea e ok.

VA pup si va doresc nastere usoara tuturor fetelor care inca mai burtica.
Cu drag,
Oana

Oana lu'Alex
www.dropshots.com/onixoneuk#date/2009-05-03/13:03:43/" target="_blank">Poze Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Oana multumim mult ca ai intrat sa ne spui!

Asteptam noutati!


Fetelor, fug sa-mi aranjez pe aici daca vin socrii in vizita...

37+ Alex - cumparaturi bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimieata!!



Felicitåri Manga!!Bun venit pe lume bebe Sasha Laurian!!så fii sånåtos, påpåcios si necolicios!wow ce rapid a fost si fårå epi.. sunt sigurå ca ai uitat deja durerile cråncene...Astept cu neråbdare pozici cu micul smecheras..



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Ralucule , multumesc de mesaj, va fi cum va fi, stressul e mare, grijile asisderea, asta e. Uite, fulgusorul nostru de aseara a venit in 50 de minute, fara epidurala, iar mamica spunea ca e suportabil. Bine, a impins de 6 ori si gata. Deci se poate, sunt si cazuri fericite. 30+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Manga, sa va traiasca baietelul, sa fiti sanatosi si multa, multa fericire!

39+ , mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Lore, bine ca ati trecut peste momentele grele si finalul a fost unul fericit!

Crocodana, tare frumoasa e micuta Amalia!

Elle, multa bafta azi!

Eu incep sa ma enervez; nu mai pot dormi, deja am cearcane...

39+ , mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Felicitari Maria si sa va traiasca minunea !! Bun venit Sasha Laurian !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iiiiihaaaaa



Manga felicitari pentri micul smecherutz 'no name' sa fiti sanatosi si sa va aduca o viata plina de bucurii





Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Felicitari Mkunigunda! Bine ai venit pe lume Victor Adrian!

Mergi la inceput