Tare Maia.
Maraki iti plac manelele? 
Giova, eu minciunelele le stiu dupa scoruse
..facea si bunica-mea , sora-mea e morta dupa ele, dar nu ma dau in vant dupa ele ca sunt tari...adica nu sunt asa pufoase ca si gogosile (la Sebes la gogosi bunica mea le spune bufle).
Si parca se pune coaja de lamaie in ele...nu imi place nici coaja de lamaie nici de portocala in mancare..diplomatul daca are coaja de portocala acolo il las
..dar mai nou diplomatul se face cu portocala nu cu coaja sau cu fructe..ce bine.
Merg si eu la nani ca e tarziu
Noate buna.
Bianca
, mami de Sandra( 8.07.1997)
si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas4" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)
"Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane"
