Goldie Pants - 10

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey, dar dirty diana pe unde in seara asta? nu i-am vazut buclele pe ici. ce pune la cale?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU!
Neatza fete si MJ-ei petrecareti din Cyprus.

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili, buna dimineata
AMR=16 pana la Bal a Versailles dupa calculilii lu' neuronii mei atrofiati de atatea party
lisa pentru melodia zilei
nasica nu-ti fa griji pentru noi io nu-sh ce-a pus adrianka in cocktailurili astea..da' ni le-am turnat pa noi si ne-am savurat reciproc si apoi nu ne-am mai putut dezlipi unu' de altu'

mey,fetili ce sa mai zic sa tot petreci asahai ca mai incercam un cocktail acu'


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, ti-ai schimbat adresape cand si titulatura???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Hello petrecaretelor

lisa, te-ai asigurat cu adresa aia ca nici un drum nu mai duce la BAD al tau? daca nu exista drum, face iona, nimic nu o poate opri...

mj tare ma bucur ca ai aparut. cred ca in sedinta aia de vineri voi ati dezbatut mijloace si modalitati de lipire permanenta

anka nu a aparut sa ne elucideze misteru cu blue shirt.....unde a fost azi noapte?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele...am aparut si eu pe aici.
mey Mj...tu imi rasuceti cutitul in rana cu AMR-ul asta...si mai pui sare asa la vreo 2- 3 zile..ntz,ntz,ntz.Lisa, nicio veste?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankuta, ia zi cum fu la nunta? io stiu ca blueshirtu ala care a aparut p'aci era o sosie, asa e? io una sa stii ca nici n-am aparut la party aseara, ca stiam ca nu esti tu si mi-a fost teama ca daca iar dau okii cu blueshirtu tau...iar imi aud vorbe
mey, pai cu cat ajunge mai repede bav la mine cu atat ajunge si la voi, io am zis ca vi-l trimit, ai sa vezica dirty diana se tine de cuvant
nasica pai si nu e bine? cu lipirea permanentanicio solutie de lustruit centuri nu ne mai dezlipeste
da' noi azi mai avem ceva party??



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey la nunta....a fost una de fitze.Ca atare .....Vorba sotzului meu: am senzatia ca suntem in plus pe aici.Am fost si cu picii dupa noi, deci pe la 12 am plecat acasa.
Blue Shirt-ul daca a fost , a fost sosia ca nu ma mai risc sa il las singur...iar sariti pe el si pe urmna trebe sa il bag si o in sedinta.
Mj abia astept parfumul

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili......resedinta e aceeasi pe care o stiti......numai ca....am subliniat ca NU exista nici o sansa sa il gaseasca careva pe BAD home alone......'cause we're together all the time.......

....e valabil pentru toate fanele zuze care stau si pandesc pe la porti.........poate-poate il prind la cotitura sa mi-l ingramadeasca.......
acum stiti, asa ca....puneti-va pofta-n cui!!

cat despre titulatura.....eu cre'ca o stiti deja......soon o schimb si pa ea.... sa nu mai eziste dubii cu privire la the one and only mrs bad jackson .......ca tare multe impostoare mai sunt pe lumea asta......ntz,ntz..

aaaa....da' n-ati vazut ce publicitate ii fac BAD-ului la signature.......nu-i asa ca...is the hottest from all the hot men on earth...the king of the kings?.....nu mi-l intrece niciun altul......nici la dans, nici la interpretari, nici la declaratii de dragoste......ce sa mai....i'm forever with him....si vice-versa of course...

anka....nimic pana acum.....da'lasa parfumu'... vezi ca blue shirtu' tau a fost surprins aseara de..... iona bineinteles... ....cu o zuza...ia vezi, baga-l in sedinta.....

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Sa iti mai zic ca nasul avea un Escalade negru....?La un moment dat, am iesit cu Luca pe afara ca vroia sa se joace.M-am asezat in fata masiniin la 2-3 metri si am inceput sa plang.Imi bag picioarele.Nu stiu cum sa va explic: e ceva....de cate ori ma hotarasc sa o las mai moale ma zgandare ceva ce nu ma lasa.....va dati seama cand am vazut masina in fata bisericii ce oki am facut ca nu stiam ca si-a schimbat masina

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput