Burtici cu flori de liliac de mai - iunie 2010 (6)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

eu din cand in cand am mici dureri de burta. initial am crezut ca va veni cm dar apoi a iesit testul pozitiv. chiar nu vreau sa mai panichez din orice dar voi ati avut sau aveti asa ceva? sure check din cate stiu e un test foarte bun deci ma gandesc ca nu e cazul de rezultate fals pozitive cum am mai auzit ca se intampla la barza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

Fetelor,

am niste materiale foarte interesante, care cred ca o sa ne prinda foarte bine in viitor; sunt 3 doc (2 pdf si 1 word) insa nu stiu cum sa fac sa le impartasesc cu voi.

Ma poate ajuta cineva cu sfaturi? cum atasez lucruri?



Cordelia 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariam79 spune:

flory_blanca, eu si acum mai am dureri, dar nu foarte mari, ca o jena asa, si nu tin mult. Si uneori ma doarte burtica daca am bata la pantaloni prea stransa/tare, cum e la blugi uneori, si mai ales daca stau pe scaun si port blugi. Am inteles ca sunt normale, ca se intind ligamentele, creste uterul, sa-i faca loc lui bebe.


Ana 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cordelia

Fetelor,

am niste materiale foarte interesante, care cred ca o sa ne prinda foarte bine in viitor; sunt 3 doc (2 pdf si 1 word) insa nu stiu cum sa fac sa le impartasesc cu voi.

Ma poate ajuta cineva cu sfaturi? cum atasez lucruri?



Cordelia 9+



Cordelia, le poti trimite pe mail-ul comun... daca iti activezi PM-ul iti trimit parola ( sus , in stanga paginii, sub despre copii e un meniu si , penultima optiune este mesaje private; intri acolo si iti activezi PM-ul)


Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 7+



Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bibirica spune:

Buna fetele,
ma primiti si pe mine in gasca voastra?sunt o noua mamica...care voi naste pe 9 iunie.

Va pup,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

multumesc din suflet Nelia
si iti doresc sa devii cat mai repede mamica pt a 2 oara

4+ cu o

http://lbdf.lilypie.com/r9rEp1.png

Invingatorii nu renunta NICIODATA!!!!

http://community.webshots.com/album/574674676TrCmjB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Buna seara burticute!
Va citesc cat pot dar de vreo 2 ori am scris cate un mesaj kilometric si le-am pierdut asa ca nu am mai avut nervi sa le reiau. Am vazut ca au intrebat fete de mine si le multumesc. Noi suntem binisor, de vreo 2 zile mi-e rau de mor dar am reusit sa nu vomit, nu am chef de nimik si am o groaza de treaba plus de pus muraturi, zarzavat de ciorba pe iarna si alte chestii gospodaresti. Azi am zacut in pat toata ziua, nici copilul nu l-am dus la gradi, l-a dus sotul.
Luni mergem seara mergem iar la echio si sper sa fie totul bine.
Daca nu reusesc sa intru in WE ii doresc Carlei Casa de piatra, fericire, sanatate si petrecere superba duminica!
In rest va mai citesc cand reusesc si va doresc sarcini usoare in continuare.
Bun venit noilor...Cinezee, ma bucur in mod special pt tine, te-am mai citit pe ici pe colo si imi esti draga!

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005)

Pozici: www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1 , www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2 ,www.dropshots.com/T_Ioana4" target="_blank"> 3



"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri ce nu le vom vedea"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cusa spune:

Buna fetelor!
Bun venit la toate fetele noi!
Va doresc weekend placut si fara greturi , eu voi fi plecata la niste prieteni pana duminica seara, ma gandesc cu nerabdare cate pagini am de recuperat pana ma intorc! Va urmaresc cu sufletul la gura si imi sunteti tare drage!
Sa dea DD sa ajungem toate cu bine si sa ne trimitem poze cu bebei dragalasi...

Cornelia 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanne spune:

Ale, eu merg la Dr. Manuela Neagu.....mi se pare ok. Tu de unde stii de ea?

Roxy 9+


www.r.studio-x.ro/" target="_blank">Site-ul meu

www.studio-x.ro/" target="_blank"> Site-ul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicach spune:

vreau si eu..vreau si eu parola de la mailul comun
multumesc

7+

Mergi la inceput