Copilasi de Iulie - August 2004 * (30)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu fac mamaliga doar la microunde, asa m-am obisnuit de vreo 8 ani.
la noi luni e greva la gradi... is curioasa daca suntem singurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Oaaa, si uitasem ca luni e 5 !! O fi si la noi greva ?
La Bucuresti se anunta vreme nashpa miine, tocma ziceam ca ma duc in Piata Unirii (parca e locatia) unde se desfasoara nush ce tirg cu degustare de bunataturi mocca ! Asa ca se pare ca imi pun pofta in cui si ma trezesc dimi miine sa fac ceva de mincare, hehe ! Nora nu a aparut nici ea cu tava ... Plec acasa, mai bag un ochi later poate, cine stie, sa nu pierd vreo urma de chef dansant !
Un uichend linistit cu sanatate multa va doresc !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Mama, am lipsit si eu un pic si ati scris ca in vremurile bune, abia am timp sa citesc!!!

Ieri am avut evaluare, am vorbit 6 ore non stop de nu mai aveam voce, sper sa iasa ce mi se pregateste pe aici...

Multumesc de raspunsuri referitoare la copii obraznici care ne strica copiii nostri perfecti, ieri dupa-amiaza am plecat cu Petro la gradi si am prins ambele educatoare, erau si singure (Matei ramane ultimul in fiecare zi) si le-am rugat sa ia ele masuri, asa ca de azi nu mai doarme langa Andrei...

Si eu tot cu vorba buna il educ, aseara stiti ce am facut? Ca sa ii arat ca eu il iubesc si ca am incredere in el, ca sunt sigura ca a inteles ca nu e bine sa se joace cu Andrei, i-am cumparat roata olarului, isi dorea de mult. Asta in momentul in care se astepta la o pedeapsa pentru ca iar nu a fost atent la ore.

ROXI, si la noi e greva luni, cred ca il iau pe Matei la birou

V-am pupat, revin maine de acasa!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Robi si eu am vrut sa-i cumpar roata olarului!! Cred ca i-ar place la nebunie! Ati folosit-o??

la noi cica este greva, adica nu se fac activitati educative, dar primesc copii..

Gabi merci de info ..Casa Roma stiu de ea..dar 7000 euro..bafta sa faceti rost de bani!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Roxi nu esti singura...si la noi la gradi este greva,da' io nu am inteles cate zile tine greva(teoretic cica si io-s in greva de luni da' habar nu am)
Mandra a facut azi prima ora de sah asa ca acum ii preda lu' tacsu...el este in avantaj ca mie imi preda dans...acum doua seri m-a chinuit juma de ora sa invat "ratzushca"
Vivia eu fac mamaliga in ceaun sau tuci...cred ca se mai gasesc la targuri ....la noi de duminica incep sarbatorile iasului pana pe 14 oct. asa ca vin targoveti din toate colturile tari si gasesti orice de cumparat....
FeliciaAndreea sau Liviu nu a vrut sa stea la gradi?Insanatosire grabnica puiutilor si mai pune poze cu ei
Eu cred ca nu o vaccinez pe mandra contra gripei porcine....de fapt nu am reusit sa ajung la pediatru ei sa-l intreb cu ce-o imunizez in iarna asta,ca nu i-am dat nik pana acum...dar stiam ca nici el nu este provaccin...sunt curioasa ce parere are acum..
merg sa vaz si io pozele cu casa
edit:Leelocika v-ati facut o casa foarte frumoasa si cu mult bun gust!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Helau
Pako, eu iau Desorelle, de din`ainte de Giulia si dup`aia doar cu pauzele de cate 7 zile. Nu mai zic ca mai sar si pauza
Kim, merci mult

Noricel, e wendul tau Sper ca apari pe aici

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Dupa cum spusei, am bagat un oki acilea, dar vad ca nema Nora cu tava (daca a aparut, inseamna ca e pe invisible 0, asa ca ... ma duc sa dau de mincare la copchil !
O seara faina sa avem !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

noi vaccinam de gripa de sezon dar nu si de porcina.
acum m-am intors de la instalat Mirena, cam am crampe dar sper sa-mi revin.

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alice, era ceremonia de decernare a trofeelor la fotbal si pt ca antrenorul nu era si eu am fost asistentul lui, am urcat de scena cu pustii.

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Nora nici nu apare.. sint plecati din Iasi, m-a sunat aseara..dar poate da dublu de baut luni!

Mergi la inceput