noi, sagetatoarele (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

dragaica, iti dorim drum bun, si sedere placuta!!!
clau,
ancuta, da, si eu am avut un clop....de imprumut...
alison, incredibil!!!! ne bucuram pt iesiri-escapadele voastre!!!
si moralul tau bun, si versurile daruite!!
va doresc we placut. pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alison spune:

buna dimineata!intru acum ca peste zi nu's de mai gasesc timp.ca sa va urez un week-end placut si plin de rellaaaax!lui ANCA si DRAGAICA le urez drum bun spre casa si pupici la toate!
noi azi avem program de papa,curatenie,dentist si poate o plimbarica la buna de la tara de ne incadram in timp.cumparaturile le-am facut aseara ,sa scapam si de aceasta corvoada a aglomeratiei in trafic si magazine.
NICO,sper sa te odihnesti,stiu ca mereu esti deficitara la capitolul asta!
CLAUDIA,salutare,io's de multa vreme "cu ochii pe tine"!
GALLICIANA,ce sa fac imi intretin si eu moralul cit pot ca la cita oboseala am in mine...as da ortul popii!
pup toate,pe curind!

alison ,mami de simon
poze

www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202008/a2.jpg" target="_blank">POZE inCONCURSwww.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202008/a1.jpg" target="_blank">cu SIMONwww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank"> aici,a1 si a2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neataaaaaaaaaaaaaa
alison, draga noastra, stai cu noi la o
si apoi te apuci de treaba!
ancuta, speram ca ati ajuns cu bine acasa!!!
eladeea,nico, clau,tuturor
va doresc un we minunat!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

vin si eu cu kissurile derigorii la sagetutze, iau otzara cafa de la Galiciana,si ma apuc si eu de treburi , we fain sa aveti.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Hello, hello,

am ajuns cu bine, intru doar sa va urez o duminica magique si revin cu pozici.
Clau, ai blog cu retete? Si taci chitic? Da un link de pe unde gatesti, cand am vreme si timp sa mai fur si de la tine.

Restul gashtii ce croseteaza?

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
Poarta-ma, mami!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alison spune:

hi,asa mai pe seara...adica inainte de culcare.noi am avut o zi frumoasa,ne-am plimbat,ne-am alintat,am fost doar eu cu simon,a lot of quality time with my son!
ne-am mai si razboit(of course,de la mincare,taaaare greu mai mesteca si inghite!) dar ne-am si impacat.
la iasi a fost o zi superba de toamna,am profitat de ea,caci ma asteapta o saptamina plina,adica lucrez 7 din 7...
va urez o saptamina frumoasa si usoara!

alison ,mami de simon
poze

www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202008/a2.jpg" target="_blank">POZE inCONCURSwww.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202008/a1.jpg" target="_blank">cu SIMONwww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank"> aici,a1 si a2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
am intrat sa va servesc o ,
apoi fug la treaba!!
ieri si noi am fost putin plecati, am venit rupta de oboseala,
mai ales ca am si tratamentul care ma termina!
luna asta vad ca isi face organismul meu de cap!!!
se spune ca ieri am fost la cules de mere!
fetelor, suflam de parca as fi carat pietre de moara!!!
urasc deja chestia asta!!!nu mai spor si putere!
apoi am fost la mama lui, am stat putin, mancat 2 placinte,
si gata, inapoi la ... notre maison.seara, am picat ca musca
la 9 si un pic!
bineinteles, dimineata la 5,15 eram in picioare
va doresc o saptamana cat mai usoara si placuta!
va astept la
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
O cu lapte asa cum imi place mie.
Eu sunt fresh. Am fost la munte, la Ranca. A fost superb. Sunt niste peisaje ....inca nu am poze, aparatul nostru s-a descarcat , dar cum primesc la incarc. Cand aveti ocazia sa mergeti. Eu mi-am incarcat bateriile cu energie pt. o luna sigur.
Gali asa poftesc la o placinta cu mere si nu gasesc. Am fost la un local ieri si aveau in meniu, dar din lipsa de turisti nu au pregatit.
Claudia ce trebaluiesti maica in weekend?
Gali hai ca o sa fie bine. Sa o lasi mai moale cu munca, trebuie sa te pregatesti pt bb.
Anca voi pe unde mai sunteti acum?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Gali multam de cafa si las-o mai moale cu munca, vb lui Nico, wow dar ce fain ca ati fost la cules de mere si placinta presupun ca fu cu mere ai!
Alisonu sa va fie de bine plimbarica si vremea buna de la Iesi aici e un frigoni, au anuntat deja temperaturi - noaptea :((((
Nico io de toate, aiurea mancare,curatenie, servici,in gastronomie se lucra non stop, in rest nimic, se distreaza fiica-mea in ro si ptr noi ;)
Anca draga sus la casa de pe bara de id e bloqul meu ,chiar asa tu oe unde te localizezi mai nou?
Andreea iuhu tu?
Dragaica ai ajuns deja in ro?
va pup si va doresc un inceput de saptamana minunat.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Nico, Clau, eu ... acasa. La Tg. Mures. Frustrata. Ca mi-e casa cu f....u-n sus, zibe e demanding si nu pot face nimic. Credeam c-am depasit perioada asta, dar azi asta sunt. Cred ca sunt cu draci si c-am reinceput cursurile la master si nu pot merge cand vreau si am chef. De, dracusorul egoist din mine a iesit azi la suprafata.
Clau, am gast blogul.
Nico, ma bucur ca te-ai relach. Aveai nevoie.
Alison, Nico, Clau, voi cum faceati cu piticii mici? Eu am impresia ca nu-mi mai ajunge timpul sa si gatesc, si putin curat, si de z, de soatza nu mai zic . Deci doar uzualele, nu mai zic de iesiri sau altecele... Bona?

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
Poarta-ma, mami!



Mergi la inceput