Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Purple, am pus si eu azi banii in contul de euro.

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ok, o sa verific




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello,

au intrat in cont 50 EUR de la Alexia.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Hello,

am pus pe mail extrasele din 21.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

Melania, prietena mea din Italia este una dintre persoanele care sustin acest proiect. Chiar daca nu in mod personal ci avandu-ma pe mine ca mijlocitor. Astazi am trimis in cont suma de 200 euro veniti din partea ei.

Am fost extrem ,extrem de placut suprinsa si tin sa-i multumesc Melaniei si pe aceasta cale !

Asadar, 200 euro de la Melania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

melania
daria

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Wow, super veste!
Daria si Melania

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Super-veste!Ii multumesc si eu prietenei tale.Noi am inceput sa alergam dupa cei 2% si sa tatonam terenul pentru cei 20% din impozitul pe profit al firmelor.Inca nu am reusit sa deschidem locul de joaca.Avem un topogan gonflabil si ieri cand l-am umflat ca sa il punem pe pozitie am constatat ca este spart.Acum trebuie sa asteptam sa fie schimbat.Probabil ca nu se va rezolva azi si va ramane deschiderea pe weekend-ul viitor.Am facut gargarite din polistiren pe care le-am pus pe pereti.Arata extraordinar.Inca lucram la programul pentru deschidere.Trebuie sa fie cat mai grozav ca sa faca impresie buna.
Saptamana asta am fost si la spital ca sa ducem donatiile pe care le-am primit si multumim celor care le-au trimis.
Nu uitati ca saptamana viitoare apare articolul despre asociatie in revista "Lumea Femeilor"."Ioana" nu a stabilit data la care va aparea,dar o sa ne anunte in cursul saptamanii viitoare.
Cu drag,Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Au intrat in cont banii de la Melania, prietena Dariei
200 eur



purple_blue

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Au intrat in cont 100 Lei de la danat




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput