Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Buna
Eu nu mai am nevoie de raspunsuri si nici de mail pentru mine lucrurile sunt clare.Azi se face o saptamana de cand Ade nu a mai dat nici un semn si putea sa intre sa ne risipeasca indoielile pentru ca nu cred in povestea cu netul si e a doua oare din cate tin minte ca invoca acest motiv..ok ...se intampla la fiecare dar pe mine nu m-ar impiedica sa trimit un mail catre niste persoane care stiu ca asteapta niste raspunsuri si cand in ziua de azi internet gasesti la orice casa.
Alexia nu cred ca asistenta e in afara subiectului pentru ca e una din persoanele indicate pe site-ul asociatieai ca persoana de contact la spital:
"Relatii despre activitatea asociatiei se pot lua si de la Seful Sectiei de Pediatrie, Dr.Patrascu Alexandru, sau de la Asistenta Sefa a Sectiei Pediatrie I, Dna.Panaete Maria, apeland direct centrala Spitalului Judetean de Urgenta Buzau."
Ca urmare,doresc ca donatia mea sa mearga catre cazul bulinutei poate m-am aprins mai tare pentru ca nu e vorba doar de niste copilasi dintr-un centru de plasament...ei sunt copii cu nevoi speciale si stiu ce inseamna acest lucru.

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Si pentru mine lucrurile sunt clare, vor merge cativa banuti pentru spital, vor merge cativa banuti pentru cazul copiilor cu nevoi speciale...si ce o mai fi de facut, dar eu nu o sa zic, ok, donatia mea sa fie pentru un caz sau altul, pentru ca ma gandesc ca socotelile se vor face la gramada...Adica vedem de cat e nevoie la spital, pentru ce am zis noi ca donam, cateva masute, sau oricum chestii auxiliare, pac, atatia bani acolo, cat mai are nevoie Bulinuta, suma aia merge acolo..si asa mai departe.

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

motanik, adrianka...nu stiu exact nr de copiii, v-am zis ieri...sper sa dau de sefa de acolo ca m-au facut cu nerviii

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145788

Mergi la inceput