Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

[/quote]

o sa trimit si eu curand, dar mi-e tare greu cu banca...ca nu am nici una prin preajma... pot a depun de pe un card al unei banci diferite???

[/quote]

Poti sa trimiti si de la (prin) alta banca, nu e nici o problema.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dana si Nelia, trimit adresa pe pm.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am scris pe celalalt topic detalii despre fotografii / reclame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

rall pt foto. am reusit si eu sa imi pun una pe blog

am modificat in listuta ca am mai primit seara asta 15 $ in contul de la paypal de la Loredana, o fana MJ care ne citeste si e alaturi de noi. Isi face cont pe DC acum, insa a intampinat ceva probleme. O asteptam curand aici langa noi. Loredana.


S-au adunat in contul de paypal 20 Euro si 45 USD. I-am dat sa ii vireze in contul bancar si sapatamana viitoare cand intra pe card o sa ii virez la purple. am luat decizia sa ii scot si sa ii trimit ca pana in decembrie poate se mai aduna acolo ceva dobanda dupa ei. am decis ca cominsioanele de transfer din paypal in contul bancar sa le suport eu in totalitate (sunt doar 2 eur/2 usd pe tranzactie).


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Loredana
Pe mail se pot pune pozici cu trimitere spre link?avem voie?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Oana, stai, nu-i trimite (sau ai dat deja?), Nelia si Danat au adresa mea si imi trimit banuti in plic si dupa ce-i primesc ii pun pe paypal si-i trimit la tine, asa ca mai ai de primit.

Loredana, te asteptam cu drag!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Atunci trimiteti in Eur, nu? Dar cu USD ? Cum?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

motanik pune-i ca si gift, ca asa mi-a scris rall, ca nu se mai plateste comision pt asta. nu-i bai ca am dat deja. trimiti ce primesti in plic si mai las apoi o vreme sa vedem daca se mai aduna.

purple in contul meu ii transfera in lei, in moneda din Ro, ca aici e contul in banca. deci eu in ron o sa ii pun in contul deschis de tine.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Na, iarta-ma ..tu esti la Romania. De aceea intrebam, pt ca in contul din banca nu se poate transfera in alta moneda decat cea a contului.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple. sunt p'aci pe langa tine (la o aruncatura de batz mai zdravana)

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput