Bobocei de sept-oct 2008 IN SARBATOARE!! (191)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Cristina multumesc de pontul cu pasta de dinti, am sa cumpar si eu

Premium Care...nu stiu ce na.iba am gandit de am cumparat un bax mic, ideea e ca si Crina este rosie la fundulet, ii dau cu TRiderm, bine ca am terminat baxul..ii merge fff bine pe Pampers normal, sra cateva ore cu el si tot nu se irita insa cu astia noi



de Crina Alexandra
Crinul Meu
Atat de mare sunt

Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa1 si aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Buna seara!
Nocom sanatate puilor!
Nerantula super petrecere ati avut!scump tare Gruia cu coiful pe cap!
Baby boy sper sa treaca repede iritatia!Deci de mare bafta Premium Care astea?!

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Hello girls

Nocom multumim de capitol nou

Am fost azi la vaccin. A urlat de cand am intrat in cabinet pana am iesit. Nu a facut mai urat cand l-a intepat, insa deja are boala pe dr asta si a tacut doar cand am iesit din cabinet. Saraca femeie nu mai stia ce sa ii cante si cum sa se strambe la el....
Nu avem febra deloc, sper sa nu faca nici peste noapte. Sa fie ca si la celelalte , sa nu aiba nicio reactie
Aaa , am facut Priorix si Pentaxim. Azi ambele.
Avem 9100g si 80 cm

Nushulica frumos foc puiul !!! Si voi la fel , sunteti o familie tare frumoasa Iar casa este minunata Super cadourile pustiului !!!!

ratonel daaaaa , am primit mesaj de la Sasha. Spune-i dragului copil sa nu isi faca griji, a fost chiar primul care ne-a urat, ca a sunat pe 26 Multumim

anamona sa le stapaniti cu placere

Cristina noi abia de vreo saptamana am inceput sa cerem periuta ca sa ne jucam cu ea Dar daca incerc sa ii dau pe dintisori cu ea, rade, se stramba si o scoate repede din gurita...Dar avansam

Corrina bine ati revenit

ramona am incercat sa ii pun mancarea in borcanase si nu a tinut figura Sunt zile cand prefera clar borcanasele ... Si stai linistita, la copii nimik nu mi se pare absurd Pentru ei incercam orice

Irina offf ce noapte ati avut.... pupici multi printesei si sa speram ca la noapte nu vrea program artistic

Dya in parc la noi sunt3 baietei si 2 fetite care au trecut de un an si o luna ( unul are chiar un an si 3 luni) si nu merg singurei. De manuta merg foarte bine, dar inca nu vor sa se desprinda de mana mamei. Deci nu e cazul sa te ingrijorezi.
La faza cu schimbatul si la noi e jale uneori NU vrei sa iti povestesc merge insa cu pacaleala. Ii distrag atentia cu diverse prostioare.
La mancare stam asa : 6.30-7 avem bibe cu lapte 200ml
10.30 fructe ( banana si para din manuta)sau 160 cereale sau un borcanel de fructe mic (160g)
14.30-15 legume cu carnita (intre 180g-250g) plus un iaurt de 150g
18.30-19 fructe 180-200g
21.00 lapte 170ml sau nimik
Noaptea la 2 lapte 170ml
In rest rontaim toata ziua cate ceva : biscutiti, painica simpla sau cu almette , covrigei, etc...
Aaa si eu ii mai iau iaurt de la danone, cand raman fara la pranz e grav ...si o trimit repede pe Tina la colt si astia nu au altceva. In caz de urgenta apelez si eu la el.

Lumi asteptam poze cu hunii tunsi

Ada ce de lucruri noi ai aflat tu azi pupici baietilor, chiar daca sunt muciosi Si o imbratisare calda pentru tine mamico

July o scumpa fotomodela ta

Nerantula superbe pozele !!!!!!!! Foarte frumos piticotul !!!!! Cum ti s-a parut locatia pana la urma ? A fost ok ?

Angelyna nu iti recomand cofetaria ....noi am comandat un tort si am plecat cu altul acasa Au incurcat comanda...bine macar ca nu au gresit si numele de pe el ... Si au gresit si ei cu "putin" la greutate : cu 1 kg.....

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Cristina nasol cu pampersul asta....offff Sa dai cu cremuta sa treaca repede
Si noi ne-am iritat in seara asta. A facut kk si nu am simtit niciun iz .....cand l-am dezbracat am vazut ca facuse. Nu stiu cum naiba nu s-a simtit nimik, de obicei il simt si afara cand face

Nocom imi pare rau ca sunteti cu mucisori. Muuuulta sanatate sa va faceti bine repede

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Bitza, Laura multumesc pt lamuriri. Suspectez ceva, dar nu la Cipri, la Alexa toata ziua se scarpina in k**

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

..la ceas de seara..

Am vazut pozici cu petreceri ..si petrecareti...
moooooooooooooama...ce frumusei bobocei am vazut eu acolo..Gruia...David de babytza...David de nushulica
de mamici ..nici nu mai spun..cum isi sorbeau puiutii din ochi.....

si mi s-a facut un chef de party ...
apropo...cum mai ramine cu petrecerea boboceilor de sept-oct...se mai face ceva ..sau...bat cimpii?????

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Multumesc inca odata pentru urari si pentru aprecieri la adresa noastra
Culoarea la par si mie imi place la nebunie, e preferata mea si toti apropiatii mi-au zis ca asa imi sta cel mai bine.
Iar de puiul mic ce sa zic ...il ador si e un scump Puii mei sunt viata mea !!!!!!
Iar printesa mare, a inceput de azi pregatirea pentru olimpiada la matematica M-a sunat invatoarea sa ma anunte ca va merge si ea. Cat de mandra sa fiu de ea ?????

Bitza Bighidel e in spital

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

ah..si mai avem pe "ordinea de zi" o intrebare:

"mi s-a pus pata" pe ante-premergatorul de la VTECH...a mai facut cineva vreun search..stie unde poate fi gasit la un pret mai bun..ca eu sub 220ron+transport ..nu il gasesc...?????????????

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidestefan

ah..si mai avem pe "ordinea de zi" o intrebare:

"mi s-a pus pata" pe ante-premergatorul de la VTECH...a mai facut cineva vreun search..stie unde poate fi gasit la un pret mai bun..ca eu sub 220ron+transport ..nu il gasesc...?????????????



190 sau 200 ron pe bulevardul Dacia la Happy baby
Ma uit maine si iti spun sigur

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

190 sau 200 ron pe bulevardul Dacia la Happy baby
Ma uit maine si iti spun sigur

Babytza si puiiValentina David




sunt cumva 2 modele???...adica ...un model de baietei cu rosu...si unul de fetitze ..cu miner si roti mov...ca l-am vazut pe site la babypoint pe cel de fetitze ..si tare-i frumos!!!

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput