Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

simina - iar esti fugita ?

ralia ?

lavi, floricik

31+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Lavi , a nascut in 2 ore de la inceperea travaliului? ... vreau si eeeeeeeeuuuuuu !!! ... imi doresc sa nasc repede si sa nu stau "14 ceasuri" in travaliu...si asa va doresc la toate

many_bani felicitari pt nume... e frumos Vlad, noi in schimb tot nehotarati am ramas, oricum dupa sondajul de opinie si voturile fetelor tind tot mai mult spre Sabina...i-am dat termen sotului saptamana asta sa imi faca o lista cu 5 nume care ii plac lui ... eiii, nu se mai poate asa...e atat de nehotarat, acusi se naste bebelina si noi nu avem inca un nume


nu am pus o virgula bine si se intelegea ca a nascut Lavi ...

Anca 34+

POZE

AMR 6 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

adriana - cam rarutz pe la noi... ziceai ca daca scapi de servici esti mai libera, insa vad ca nu prea... te asteptam mai des

RamonaC - vad ca de votat ai votat insa cand ne mai incanti ochiul cu vreo pontutza in stilul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

simina - iar esti fugita ?

lavi, floricik

31+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro


simina cred ca a iesit sa evadeze ...stiti voi povestea ei cu batranica!noi o pupam dulce

Raluci...pupic mare la tine

Lavi, 34+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro


nu am pus o virgula bine si se intelegea ca a nascut Lavi ...

Anca 34+

POZE

AMR 6 SAPTAMANI !!!



Stai linistita iubita, ca pana la urma o scoteam noi la capat!

O sa vezi ca in privinta numelui, pana la urma veti ajunge la o solutie de mijloc...si veti impaca si capra si varza, si in felul asta si tu si sotul tau veti fi multumiti! Poti insa sa il inviti la o discutie cu noi pe forum si daca ne punem toate mintile la contributie il convingem noi cumva

Lavi, 34+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 6saptamani pana o sa il vad pe Raresh!

Camera lui Rares
Poze
HainuteRares

HaineRares2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

fetelor eu ma apuc sa-mi confectionez tampoanele alea din vata si tifon ca sa le pun in bagaj ...

vroiam de mult sa va intreb si tot uit...voi dati prosop si sapun la moasa? obiceiul asta depinde de la spital la spital?


Anca 34+

POZE

AMR 6 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga


Stai linistita iubita, ca pana la urma o scoteam noi la capat!

O sa vezi ca in privinta numelui, pana la urma veti ajunge la o solutie de mijloc...si veti impaca si capra si varza, si in felul asta si tu si sotul tau veti fi multumiti! Poti insa sa il inviti la o discutie cu noi pe forum si daca ne punem toate mintile la contributie il convingem noi cumva




nu e rea ideea ta cred ca il sperie cam tot ce implica mai multe femei adunate, mai ales impotriva lui , nu s-ar incumeta.


Anca 34+

POZE

AMR 6 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Lavinia, super vesti despre prietena ta. Sa le traiasca fericit si sanatos
Many-bani, de acelasi lucru ma tem si eu, ca o sa fie prea mare . Am luat Pampers new born 2-5 kg, dar daca sunt mici?? numai la asta ma gandesc. Si a mine are avans conform eco de aprox 2 saptamani

SEMNAT SI EU PETITIA SI DAT MAI DEPARTE

Lili 33 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Lavinia, Ramonica
Ancuta si la noi a fost ca un ultimatum, pe fisa bebelului ptr. celule stem, unde se pune asa zisul cod de bara, se completeaza cu numele copilului, iar la noi era pauza, asa ca l-am luat tare pe sot, sa se hotarasaca odata sa stim ca si kit-ul este pregatit ptr. maternitate si din lista mea de nume, a ales Vlad.



34 + Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

lyly - stai cuminte, ca pampersii aia se duc in cateva zile, plus ca nu crezi c-o sa nasti un bebe mai mare de 5 kile...

acus, la 4, incepe iar o sedinta sper sa nu dureze mult, sa ma lase in paccceeeeeeeeeeeeee

Mergi la inceput