Goldie Pants - 9

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai nu meriti matale bataie, noi ce pana mea facem acu`? Vreau si io!!!!! Lisa ,uite ce face MJ

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, fetele, stati cuminti, nu va suparati, ca asa e berbecu' mai impulsiv,n-are rabdare sa stea dupa altiina...acu...io va promit ca va trimit bucati din camasa galbena date cu parfum, apoi voi puteti decide ce si cum,
m-am gandit la voi da' na e complicat, ca nu sunteti colea, ........adevarat ca se reduceau cheltuielile de transport, da nu-i bai...daca e ok si va place, apoi va combinati voi si comandati sa va dati cu el de craciun.
na, io nu pot sa stau asa cu problemele nerezolvate...ori... ori..

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka merci.
Am urmarit interviul cu Timor...intr-adevar...f. frumos vorbeste de MJ tipul...mi-a placut mai ales atunci cand spunea ca ei(dansatorii) doreau sa invete toti pasii de dans la perfectie inainte de a se urca cu Michael pe scena....la care coregraful le spune:..."once you are on stage with him...you forget everything."....OMG.. cred si eu ...nu pot sa imi imaginez ce as fi simtit sa fiu in locul lor...
iar faza cu parfumul...super tare...

In alta ordinde de idei...zic sa nu te necajesti...ca facem rost si de parfumul asta......orice ar fi...
daca nu reusesc cum am zis (desi e imposibil sa nu il gaseasca!...am si vb cu ea..)...o sa-l comand de pe net pana la urma...
ne spune mj ce si cum a facut ea....apropo, mj tu pana la urma ce ti-ai comandat: apa de parfum sau apa de toaleta...cati ml...si cat a costat(ca m-am mai uitat si eu si am vz diferite preturi..)...hai zi tot acuma...

P.S. bai da' oare in BAD ERA tot parfumul asta il folosea?...mie mi se pare aproape imposibil sa il fi descoperit de pe atunci......doamneeeeee, nu-s normalaaaaaa



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu mai stiu unde am citit odata o faza super -tare:
Kenny Ortega parca l-a intrebat cand incepe sa repete cu dansatorii, iar el i-a replicat: Nu eu trebuie sa repet, ei trebuie sa invete dansul , foarte tare.
Zici ca nu esti normala? Pai hai sa iti zic la ce m-am gandit io: Duamne ce mi-as dori sacoul lui Timor
Legat de parfum....am intins antene, astept
, trebuie sa reusim

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, ie-te aci o parte din comanda
Your Order Summary
Bal A Versailles by Jean Desprez 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women AWBAL17 1* $28.50 Shipping:$16.93 (transportu' pentru un produs e vreo 14.95 sau cam asa ceva, am mai comandat si lu' sotzu ceva, sa n-avem vorbe in famelie)
e simplu ce credeti ca io am mai comandat, ca doar n-am ce face toata ziua, a fost easy, astia cica :Arrives in 7 - 12 business days and will likely not have tracking.
la suma totala s-ar putea sa mai ceara si la romanica ceva cash, ca na e produs de mare lux, va anunt cand soseste
mey, fetili, io dupa ce ma edific asupra problemei vi-l imprumut si voua, pa serioaselea tie ankutza prima ca esti aproape de spital, apoi il trimitem lu lisa prin curier si tot asa pai nu-mpartim noi tot acilea





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

abia astept MJ.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka.....da' tu dc vrei sacoul lui Timor?..

mj, esti generoasa....da' numai cu ce vrei tu...ca pe come together nu vrei in ruptul capului sa il imparti......
sa-nteleg ca pana la urma ai optat pt apa de toaleta...la cat platesti transportul ala...mai pui un pic si mai iei unul.....off, iaca de asta ma enerveaza pe mine comenzile pa net.....da'na... pt bal a versailles.....



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, mie sa-mi ziceti daca vreti sau nu parfumu'ca despre asta e vorba aci, ce m-aburesti lisa cu come togetheru', n-am fost destul de claraio stiu ca e aniversarea ta, da pa come togetheru' nu-l-as da nici lu' mama, sa fie claram zis
da ceva muzici, remixuri, goldie, nu bagi si tu, ca tot e bal

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oooooooo, mj ...acum am ascultat urarea ta de dimineata...foaaarte tare.....mercic .....nu stiam de existenta cantecelului...unde l-ai mai gasit si pe asta???
mai...se vede ca a iubit-o pe zanatica aia de LMP......dragul de el...

hai mj, ca am glumit cu come togetheru ...am mai zis...BAD imi este "more than enough"

cat despre cerinta voastra...ma duc sa vad ce gasesc pe aici...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj felicitari. abia astept sa ne zici cum e....si apoi o sa te gasim mai ushor pe ici prin dormitoarele regale...ca doar unu e parfumu'

anka n-ai gusturi rele, si nici doleante exagere

ma tentati rau cu parfumul. insa eu cum sunt blonda, faza cu simtu olfactiv ma prinde forever. daca simt acum mirosul unui parfum ce l-am folosit intr-o anume situatie, apoi se reactiveaza tot in creier si retraiesc senzatiile instant. uneori e de bine, altadata e naspa. asa ca for the moment, imi vad de ale mele la capitolu parfum.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput