Goldie Pants - 9

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hi hihi..iona nu mai scapa . Private party .

Eu o cred pe oana, ca nu ma lasa far' Metal Goldie. a spus ca e sensibila . Numai la reconditionat .

The "Boy" zice ca ma consoleaza azi

Drink-urile vin imediat, cu umbrelute cu tot, numai nu va cumparati parfumul. Ganditi-va: daca va place va diliti mai rau. daca nu, veti fi dezamagite. Spuneti voi ca nu va vor veni in minte "tot felul", si o sa comparati si o sa...bine a spus rall de "mad cow". Eu nu vreau parfumul. Daca o sa il vad dingresala ma bat singura si tot nu il miros
Pt ca e luni si am avut o zi aiurea rau, azi sunt cu remix-uri mai calme






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

m-ai citit bine purple. in afara de reconditionat nu ating nimic. doar partile "vatamate". is prea fragila pt ce ai tu acolo. eventual doar daca mi se urca sampania la cap si simt ca am 2 neuroni...as putea incerca ceva, dar slabe sanse...papuceii mei cu gps ma tin mereu cu picioarele pe pamant

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana io's de acord da' numa daca imi trimeti si mie ecuatia cu 2 sau 3 necunoscuti sa vad daca mai stiu sa rezolv asemenea ecuatii

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona maine dimi ai la usa "elementele ecuatiei". sa nu uiti ca necunoscu...tii sunt top secret. nu de alta da nu vreau ca cineva sa imi onduleze artificial buclili....stau bine ele asa, natur

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
Oana "elementele ecuatiei" sunt in siguranta la fel si topul secret nu vor exista scurgeri de informatie din partea mea pt ca stiu cum e sa fi amenintata zi de zi si nu-ti doresc lucru' asta....vezi ca nici de apartamentul regal nu se stie,e undeva la subsol(cheia o gasesti la portar suntem pretini buni de cand i-am facut lipeala cu sosia lu' anka)

Sa aveti parte de o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimi fetele petrecaretele.
M I LOVE YOU!!!
vad ca ati dat si de apartamentul regal......nu mai poate omul sa tina un lucru ascuns numai pentru el....ca voi.......da recunoasteti ca e camuflat bine......
acuma ca tot l-ati gasit....enjoy...

va doresc o zi de marti mai buna decat cea de luni.

PS purple...cu parfumul s-ar putea sa ai dreptate...dar am citit pe net ce zicea o tipa...ca il foloseste de f mult timp si ca...desi a avut multe alte parfumuri...acesta ramane un must-have....deci TREBUIE sa il am si eu!...plus ca m-a facut extrem de curioasa...
in ce priveste boala vacii nebune.....la cate alte "boli" am....... ce mai conteaza una in plus...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetele, buna dimineata
lisa la cat mai multe luni p'aci, azi e aniversarea nu? chiar daca noi o tot tinem intr-un partyca prin debarale, ca prin jacuzzi, ca prin balansoare, dormitoare, apartamente regale, cuscubete...
cat despre parfum...io una m-am gandit asa: daca imi place, e ok, daca nu-mi place (desi ma gandesc ca e putin probabil, data fiind recomandarea, dar nu este exclus)...asta e, e chestie de gusturi...in niciun caz nu voi fi dezamagita
o zi super MJ

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza

iona . sar'na de pont. echitabil schimbu. am inghesuit nitzel portaru ca sa imi dea cheia, dar a meritat. acu doar am aruncat o privie de ansamblu, diseara ma duc sa studiez tapiseria mai de aproape.

sa aveti o zi calda si senina!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, ne-am pus la 4 ace pt tine



Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sunt......lisa(vad ca doar 2 stele ati ajuns sa numarati aseara)...la mai multe

Oana ....sper ca pe "portaru'" l-ai inghesuit caci adevaratu' portar nu e prezentabil deloc

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput