Goldie Pants - 9

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetili io va pup, plec la nani ca nu dorm creaturile astea de copii fara mine

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

alo,alo mj pe black shirt scoate-l de pe lista ....si daca aseara nu ne-am remarcat prin tinuta tot asa venim asta seara
http://i37.tinypic.com/2roonsx.jpg

oana io zic ca ii prea tipator rosu' ala si nu stiu daca rezist tentatiei de a nu studia materialu'...din priviri macar

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race


Iona, te credeam fata de comitet .cind colo, tu ce zici : bine, bai nene ca s-o carat aia acasa, hai sa-i dam atacul la closet..apropo, n-ati vazut-o careva pe Mj_girl, ca vroiam sa platesc taxa de intrare si-s cam stresata ca nu stiu daca-mi ajung:

http://www.mjanimations.com/images/mj%20note%202%20low%20res.jpg

sorry, da roni n-am de unde puii mei sa fac rost acum.

stai, ca am cautat in gentuta si am mai gasit ceva :
http://www.mjanimations.com/images/mj%20note%202%20front.jpg



"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...eu v-am asteptat cat am putut...m-am straduit sa ma abtin la cum arata el..dar au fost mici sansele.acum nu puteam rezolva altfel propunerea lui. fug iute inapoi ca am profitat doar de momentul in care s-a dus sa aduca ceva sampanie
cine zicea ca vrea sa studieze rosu mai de aproape? i-am scos costumul rosu pe hol, ca nu mai are nevoie de el . restu...maine, ca seara asta deja e full programul
anka preferata, eu mi-am gasit antidot. de fapt iona mi l-a gasit azi. varianta de salsa de la melodia mea preferata. o ascult in delir de azi dimineata si tare bine imi face
purple..tu sperai sa fiu singura in debara? sau insotita?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Greu cu remixurile astea..multe sunt fffffff naspa. Mi-am stricat urechile cu ele. Decat naspa, mai bine niste realuri, nu?
(am gasit o melodie facuta ca o manea )

Noapte buna...eu(noi) suntem in the mansarda la oana...dar nu au d zgomote jos. Nu stiu ce a patit. Insotita, evident, ma asteptam sa fii, oana




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Iona, te vad, te vad, nu te ascunde de mine acum.

http://www.mjanimations.com/images/subtle%20eye%20animation.gif

hai, ca nu-mi mai trebe rochia de piele, n-ai vazut ca si Danat a zis ca-i naspa cu spume.are dreptate

"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple . am rezervat mansarda doar pt tine, de aia e liniste.
noi iesim nitel sa ne jucam in apa, cu stropitoarea de pe gazon, sa ne racorim ca tare ne-am incins. promit insa ca nu facem galagie...

iti urez o noapte calda (la propriu si la figurat)


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

vad ca ati plecat la , asa ca :

http://i259.photobucket.com/albums/hh289/XDirtyDianaX/mjinphantasialandxsu3.gif

pacat numai nu ati apucat sa cititi mesajul care vi l-a scris Michael...anyway, ramine pe maine :

http://www.mjanimations.com/images/messagefrommichael.jpg

"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetele, buna dimineata sper sa aveti o zi mai buna decat cea de ieri....va stiti voi care
cory, multam de taxa,sper ca nu astepti restul? deja ai achitat, cu ambele bancnote, petrecerile pana la sfarsitul anului...asa ca te asteptam mai des


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna de dimi fetele...M I love from the bottom of my heart
mei fetele,pai sunt io nebuna? ziceti si voi.Sa va esplic la ce ma refer:
Acu vreo 3-4 sapt ca nici nu mai stiu exact s-a intamplat o chestie: intr-o buna dimi mi-am facut update la tot ce insemna Michael in ziua respectiva,....... ma dureau creierii capului cu tot felul de teorii,asa ca am hotarat sa nu ma mai uit in ziua resp de la 10 la Mtv, sa o las mai moale cu tot ce inseamna M, obosisem efectiv( nu exagerez, asta simt si acum)..asa zic :Gata! NU mai poootttt!! Inchid laptopul si ii zic lui fi-mea sa imi dea si mie drumul la teveu ca se fatzaia pe langa el si era oprit de la buton.Bai nene , am zis ca nu vad bine : Pe Protv era Documentarul cu Bashir, am zis : nu se poate asa ceva.
Aseara mi-ati vazut starea.Plec de dimi nervoasa la gradi ca deja era tarziu, trafic super-aglomerat.....ascultam Butterflies cand la un moment-dat ma uit in oflinda retrovizoare....sa lesin, recunosc grilajul de un Escalade.Am zis iarasi : Bai nu se poate!!! Va dati seama ca am simtit butterflies in momentul ala, mi s-au inmuiat picioarele efectiv, l-am lasat pe tip sa ma depaseasca si eu am trecut pe prima banda sa merg lateral cu el....imi venea efectiv sa sar in masina aia.Ziceti si voi, doar ce ma hotarasem ca trebuie sa ma linistesc. Pana la gradi va dati seama ca am bocit nu?????Ziceti si voi?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza, io una nu cred ca tre sa bocestiasupra mea nu are acest efect la mine alarma de trezire e "The Way You Make Me Feel" desi dorm foarte putin.., cand aud asta...sunt gata sa incep o noua zi..
in fiecare zi am alt playlist (melodiile despre care vorbeam aseara), cred ca ar trebui sa mai umbli si tu la playlistu' tau
pentru tine



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput