Strumfi de iul-aug 2007 (156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Jadi,scuze,am uitat sa-ti felicit feciorul.La multi ani!!Sa creasca mare,cuminte,istet ca mami,si poate pana la 18 ani face nani singur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Luna..eu de luni merg la serviciudeja ma ia dorul rau de ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

La muuuuulti ani sanatosi Vladutz!!!!!!!!!

mami de Matei 28 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Ghinetz, tu ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Uite cum apare Simo . Ceva pozici?
Deni nu te tenteaza sa vi cu strumfii la salina??? Eu stiu ca e indicata pentru problemele lor.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
io tot nu pot vorbi,daaarrr pe lanaga asta ma ustura si ma doare gatul de nu mai pot,toata noaptea am supt strepsils si am aruncat cu ceapa in cainii care latrau.sper sa nu ia si fii-miu,tot dezinfectez..cred ca-mi trebuie niste antibiotic.

zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

musso, asa am patit si eu acu vreo 3 ani, a inceput cu o raguseala, dupa care n-am mai putut vorbi deloc. am tratat naturist, dar din nefericire s-a tot agravat, am ajuns la doctor , aveam o traheo bronsita nasoala, a vrut sa ma interneze.......oricum am facut penicilina intramuscular vreo cateva zile. nu vreau sa te sperii, dar du-te la doctor!

*toate ciupercile sunt comestibile.....unele dintre ele doar o singura data!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

mychy,acum plec ca nu mai pot,ma doare rau si nu ar fi asta o problema dar sa nu-i dau lui mihnea ca e nasol tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Sanatate la bonaviori si bolnavioare!


Vivela, parca ne pregateai sufleteste acum ceva timp pentru surioara sau fratiorului lui D. E de bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

cica m-a "tras curentul"..e o explicatie..nu e viral,daca e sa cred e bine caci nu-i dau lui fii-miu..tot ma doare gatul si tusesc de la usturime,mai stau si noaptea asta si daca e tot asa ma bag la antibiotic.

zi buna

Mergi la inceput