Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(75)*
Raspunsuri - Pagina 20
petrean spune:
la multi ani Luana


la multi ani printre ingerasi Alma 


la multi ani Dragos


Vlad si
Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006
provista spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui petrean la multi ani Luana ![]() ![]() ![]() la multi ani printre ingerasi Alma ![]() ![]() ![]() la multi ani Dragos ![]() ![]() ![]() Vlad si Catalin-17.03.2009 Andrei Luca -15.12.2006 |
`neata. multumim de urare.
Simona mamica dragastoasa de
Dragos (28.02.2009)dragos tea mea
Dodo-pui spune:



La multi ani
Luana
bebe de Ayla
Dragos
bebe deProvista



Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
Bazar pentru:Bogdan
;Mihaita
;Sebi
;Ema
provista spune:




LA MULTI ANI LUANA!!!
Sa cresti mare si cuminte, multi ani de-acu-nainte, sa ai parte de fericire sanatate si multa iubire!





Simona mamica dragastoasa de
Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea
provista spune:
| Citat: |
citat din mesajul lui Dodo-pui![]() ![]() ![]() La multi ani Luana![]() bebe de Ayla ![]() Dragos![]() bebe deProvista ![]() ![]() ![]() ![]() Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! Bazar pentru:Bogdan ;Mihaita ;Sebi ;Ema![]() |
multumim la fel






Simona mamica dragastoasa de
Dragos (28.02.2009)dragos tea mea
pisigri spune:
La multi ani Luana !



Ne gindim la tine, ingeras Alma !



La multi ani si sa cresti mare Dragos!



S-a cam spart gasca de aici de pe forum sau mi se pare mie...? Cam putina lume la apel in ultimele zile...
If you can't say something nice, then don't say nothing at all
"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson
http://pisigri.blogspot.com/
Mami de Ilinca (5.03.2009)
denisamada spune:
Buna dimineata! 



Luana
Dragos



Alma
Fetelor, propun spre dezbatere tema premergatorului! Voi (v-ati hotarat sa) folositi asa ceva? Eu eram ferm-convinsa ca nu, ca am tot citit ca sunt frecvente accidentele... ca se stramba piciorusele...
Dar Ratzushk mea vrea numai pe 2 picioare, ce ma fac cu ea? Nu sta bine in fund (doar sprijinita), dar prefera in picioare. 
Parca Aris si Lysbeth spuneau ca au luat pt bebei. Ce-ati luat? Ma gandesc ca daca ii iau ceva suficient de stabil... sa reduc la maxim riscul de rasturnare... 
Denisa-Madalina
fericita de
Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
provista spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui pisigri La multi ani Luana ! ![]() ![]() ![]() ![]() Ne gindim la tine, ingeras Alma ! ![]() ![]() ![]() ![]() La multi ani si sa cresti mare Dragos! ![]() ![]() ![]() ![]() S-a cam spart gasca de aici de pe forum sau mi se pare mie...? Cam putina lume la apel in ultimele zile... If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009) |
multumim pt urari



poate ca e dupa vichend


Simona mamica dragastoasa de
Dragos (28.02.2009)dragos tea mea
provista spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui denisamada Buna dimineata! ![]() ![]() ![]() ![]() Luana![]() Dragos![]() ![]() ![]() ![]() AlmaFetelor, propun spre dezbatere tema premergatorului! Voi (v-ati hotarat sa) folositi asa ceva? Eu eram ferm-convinsa ca nu, ca am tot citit ca sunt frecvente accidentele... ca se stramba piciorusele... Dar Ratzushk mea vrea numai pe 2 picioare, ce ma fac cu ea? Nu sta bine in fund (doar sprijinita), dar prefera in picioare. ![]() Parca Aris si Lysbeth spuneau ca au luat pt bebei. Ce-ati luat? Ma gandesc ca daca ii iau ceva suficient de stabil... sa reduc la maxim riscul de rasturnare... ![]() Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 ) |

ptr uraresi noi vrem sa cumparam premergator. ne batea gandul de acum o luna dar nu statea atunci in fund... acum vrea sa stea numai in picioare, sa mearga.... nu il pot lasa o clipa singur ca sigur escaladeaza ligheanul in care sta acum de ex .... se baga pe sub masa, ajnge la marginea patului intr-o clipa si mai face uneori buf jos, noroc ca e moale covorul... trebuie sa stau cu ochii pe el ca pe butelie pe vremea lui ceasca
Simona mamica dragastoasa de
Dragos (28.02.2009)dragos tea mea
alina.n spune:



La multi ani
Luana
Dragos



Mami fericita!!!
Crestem mari!!!
"nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai" - A. Lincoln
