LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (336)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Roxana, daca dai startul la petrecere de astati, iti urez numai voie buna si distractie la mamix. Sa ai parte numai de clipe minunate si relaxante alaturi de cei dragi tie, iar maine sa fi cat mai rasfatata.


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Vad ca azi vestile sunt bune, bravo Andrei de mami Valentina, tine-o tot asa, poate mai apucam sa ne vedem prin parc in toamna asta

La multi ani! sarbatoritilor de azis fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii.

Eu am fost cu Cristi azi la baby expo, unde ne-am vazut cu Maria si parintii ei,cu Vladi si Andreea din Ploiesti. A fost ff frumos, pacat ca timpul si piticii nu ne-au permis mai mult.
Eu nu am cumparat prea multe, un pantalon de iarna pt Cristi, dresuri groase, un trenulet Thomas, pe care s-au certat, si cateva nimicuri. Ghetute nu am luat, ce mi-a placut erau nr mici, am gasit la ortopedia unele dragute, dar Cristi a zis nu plac( cand zice asa tare greu incalta sau imbraca lucrul respectiv, sunt patita) si nu am riscat sa-i cumpar mai ales ca erau 1,7 mil....adica cam mult as zice eu.
Despre Maria si Vladi nu pot sa va spun decat ca foarte sunt cuminti, vorbareti si tare dragalasi.
Aaaaaa m-am intalnit si cu Bernix si Degetica( care numai mica nu este), care era tare ocupata cu poneii...imi pare rau ca nu am putut sta mai mult cu ele.



Cecilia si Cristian Matei[/b][/red](07.09.2007)


asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Azi am vb cu Luy si a ramas sa intreb daca sunteti de acord cu 17 oct pentru petrecerea papanasilor si locatia propusa de ea?
As propune sa facem o lista cu cine este vrea sa participe, cat mai curand, pentru ca trebuie rezervata sala, s-a interesat si alta data libera in oct. nu mai au.

Deci, asteptam confirmarea sau alte propuneri.



Cecilia si Cristian Matei[/b][/red](07.09.2007)


asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

cecilia eu sunt de acord si cu data si locatia,daca pot ajuta u ceva,va stau la dispozitie,am mai spus de abia astept sa ne cunoastem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

La multi ani
Andrei de mami Nana
Andra Maria de mami Nikol31
Luca Mihai de mami Mada28
Vlad Dominic de mami Moldoveanca
Alexandru de mami Alexpa

LA MULTI ANI ROXANA SANATATE SI NUMAI BUCURII ALATURI DE CEI DRAGI!

Erina, Celia, Vali

Pe fuga ca are batul meci si numai pe lectii am cam stat, dar maine ii rasfat pe amandoi la un parc de distractii ca e o sarbatoare intr-un oras din apropiere

Ali ,Sonia (22.10.07) si Enrico (26.01.00)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:


La multi ani sarbatoritilor de astazi:

Andrei Stefan de mami Nana
Andra Maria de mami Nikol31
Luca Mihai de mami Mada28
Vlad Dominic de mami Teo
Alexandru de mami Alexpa

Eu am intrat sa va anunt ca in Parcul National -langa Stadionul National este Targul painii, astazi si maine: se face paine la cuptoare traditionale si in testuri, cozonaci, turta dulce,covrigi, miere, ansamblluri folclorce.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Va multumim din suflet pentru urari si va poftim la bunatati !

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

"Nu-i nimic, ce daca... Tot ce-i rau o sa treaca!
Nu-i nimic.... Cad si mereu ma ridic!" Laura Stoica


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Cecilia, sa poarte sanatos Cristi noile achizitii.

Ali, sa petreceti cat mai placut maine si sa va rasfatati din plin.

Nana, multumim de asa bunatati , dar tot fluturasul ramane cea mai mare bunatate....

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni
foto2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NanaMotoc

Va multumim din suflet pentru urari si va poftim la bunatati !

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

"Nu-i nimic, ce daca... Tot ce-i rau o sa treaca!
Nu-i nimic.... Cad si mereu ma ridic!" Laura Stoica


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!




yami, yaami ce super este tortul si ce de bunataturi....
Si ce fluturas colorat avem noi acolo! Andrei!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.


Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

nana tortuletul arata super,praji la fel,dar cea mai mai dulce bunatate este micutul fluturas,are un zambet beton..
eu am pauza de forumeala,tati face acuca(casuta) din scobitori cu bebe.azi dupa ce s-a trezit a bagat un meci de fotbal cu vecinii.dupa ce l-am bagat in casa urla pe la usa:einu(vecinu) mitaaaaa(mingea).

Mergi la inceput