LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (336)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Si pentru ca este we, urez si eu de pe acum:

La multi ani, Ioana!
La multi ani, Andrei!
La multi ani, Tudor Gabriel!
La multi ani, Dean!

La multi ani, Roxana!
Multa sanatate, fericire, veselie si sa ramai mereu la fel de plina de energie si de optimism!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

La multi ani
Andrei de mami Nana
Andra Maria de mami Nikol31
Luca Mihai de mami Mada28
Vlad Dominic de mami Moldoveanca
Alexandru de mami Alexpa




Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

La multi ani pentru maine
Trandafiras Ioanade mami Carpatina
Andreide mami Miaunici
Tudor Gabrielde mami Carma
Deande mami Safir

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

La multi ani Roxana, sa-ti implinesti toate dorintele, atomicii sa-ti aduca numai bucurii si petrecere minunata.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

salutare.in primul rand:
fluurasului andrei de mami nana
andra maria de mami nikol31
lua mihai de mami mada
vlad domini de mami moldoveana
alexandru mami alexpa
eu am reusit sa adorm pe andu,era oosit frant dupa o tura de medlife si doua ture e shoping in auhan si toa(cora).ii place la cumparaturi cu cine o semana?chiar cere mami toa.unde mai pui ca sta relativ cuminte.si daca face ghidusii ii plantam un ton(corn)in mana si gata.
doctorul postelnicu ne-a zis ca otita este vindecata la dreapta,iar la stanga aproape de vindecare.mai rau i-a zis lui mami,zie ca racesc des de la amigdale,sunt pline de puroi.asa ca va trebui ca o sa fac carare la medlife.
erina nu te obosesc drumurile astea lungi(imi par mie).dar pe daria?
alina ma bucur ptr alex ca este mai bine.
cecilia uite niste vesti bune.bravo risti.puiutii sunt spre bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

aoleu imi cer mii de scuze ptr literele mancate.
merg sa fac o salata,se pare ca imi e cam foame.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

La multi ani fluturasului Andrei de mami Nana
La multi ani Luca de mami Mada
La multi ani Vlad de mami Moldoveanca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urarile voastre de bine la adresa piticului meu. Gandurile voastre si-au atins tinta si astazi flacaiasului meu ii merge mai bine. Noaptea a trecut fara incidente, se pare ca aerosolii isi fac foarte bine treaba. De 3 zile se deranjase la stomacel, astazi am vazut ca si-a revenit destul de bine.Incet,incet ne recuperam si ne intoarcem la programmul nostru obisnuit. Alexandra inca mai vorbeste pe nas dar, se prezinta si ea destul de bine. La gradinita merge foarte bine,chiar a fost laudata de catre educatoare ca a inceput sa vorbeasca corect. Peste o saptamana incepem dansurile. I-am spus de surpriza si este foarte incantata ,toata ziua sta incaltata cu cipiceii de dans si repeta pasii invatati anul trecut la celalalt club.
Erina,sper ca ati reusit sa tineti deoparte raceala si scumpica sa isi poata relua de luni locul in grupa .
Mada28, felicitari pentru cele doua liniute! Sa ai o sarcina cat mai usoara si un bebelus asa cum ti-l doresti tu!
Ana, chiar daca vine cu intarziere,iti ofer multe si un mare cu ocazia aniversarii casniciei. Sa fiti fericiti pana la adanci batraneti si sa va cresteti nepotii si stranepotii!
Veroboroda, printesei Bianca!
Sabinuta, sanatate lui Gheo sa scapati repede de febra! Ce impresii a cules Sofia de la scoala? Ca intotdeauna, fotografiile sunt adevarate opera de arta. Am recunoscut si cateva din operele tale. Iata www.fotopoetica.ro/?p=expozitie&e=Dobrogea-2009" target="_blank"> fotografia mea preferata. Nu stiu de ce, dar de cate ori ma uit la ea,o cuprinde o stare de nostalgie si ma intorc la anii copilariei mele cand eram in bratele bunicii aparata de toate grijile!
Gabriela,muuulta sanatate si refacere rapida! Ti-am vazut noua semnatura, imi place numele ales pentru belelina!
Crishtina, ce minunatii fac manutele tale! Este adorabila paturica! Spor la lucru in continuare!
Luy, pentru protectoarea ochioasa! Imipare rau de incidentul petrecut la gradinita.Sunt sigura ca Me a spus adevarul!
Nana, sanatate multa fluturasului!




Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

LA MULTI ANI,pentru sarbatoritii zilei de ieri, numai sanatate, fericire si noroc in viata!
Printesa Maria Diana de mami tzuc
Gingasa Maria de mami tomasa
Papanash Eduard Stefan de mami bumbita
Dulceata Miruna Ioana de mami andreea1002
Robert de mami laurici_27

Fericire , sanatate si numai clipe minunate alaturi de cei dragi si pentru vedetele zilei de astazi:

Fluturas Andrei Stefan de mami iubitoare Nana
Andra Maria de mamai nikol31
Vorbaretul Luca Mihai de mami mada28
Oachesul Vlad Dominic de supermami moldoveanca
Alexandrude mamai alexpa




Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Rox daca te mai intereseaza arunca o privire noi,www.proswing.ro/" target="_blank">aici am inscris-o pe Alexandra. Incepe de luni,5 octombrie si nici nu-i asa de scump.65 Ron/8 sedinte/luna. Sa stapanesca sanatosi copii, achizitiile!
Ema, sa stapaneasca sanatos Sebi, noile achizitii. Super haios filmuletul cu bebelusul-dansator!
Andreea27, sanatate multa!
Simona, sanatate si tie si sotului!
Alinkav, sanatate si refacere rapida lui Alexandru!
Piciu, sanatate multa sotului si refacere rapida. Sanatate multa si ursuletului elvetian. Tie o sarcina cat mai usoara in continuare si spor la amenajat camera flacaului!
Yaia, petrecere frumoasa in mini-vacanta!
Betty, sanatae muulta roscovanului, ma rog sa scape repede de spital si sa revina acasa in bratele protectoare ale mamicii lui. Tie refacere rapida si numai sanatate!
Roxali, sanatate multa soacrei si success juniorului la scoala si la rezolvat temele!




Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu



Mergi la inceput