Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bine v-am regasit!
Ma bucur ca actiunea noastra prinde contur. Sunt multe cazuri care au nevoie de o mana de ajutor, sper ca fiecare sa aduca o bucurie cuiva macar o data pe an. Nu conteaza unde donati, ce donati, atata timp cat o faceti cu inima deschisa si aduceti un zambet pe chipul cuiva in suferinta. Doamne ajuta sa fie cat mai multi doritori sa ajute.


Michael Jackson figureaza in cartea recordurilor ca artistul cu cele mai multe donatii, organizatii caritabile sprijinite. De-a lungul vietii lui a donat sute de milioane de dolari pt copii bolnavi, sau singuri, pt modernizarea orfelinatelor si spitalelor. Ati fi uimiti sa aflati la cate actiuni umanitare a participat.

Spiritul lui traieste mai departe prin noi, prin voi cei care va alaturati. Haideti sa ajutam, incepem cu 3 patuturi, e mult?

Eu intind mana cu primii banuti. Unde donez? Paypal, va rog. Oana?



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Una din cele mai importante lectii din abecedarul vietii e daruirea. Sa stii sa iti apleci privirea si sufletul si sa le pui in slujba celor ce au nevoie. Sa stii sa imparti dragostea, speranta, bucuria, greul, dar si lucrurile materiale cu toti cei ce au nevoie de ele. Sa aduci in viata unui om, mic sau mare, mangaierea unui zambet. Asta am invatat de la OMUL Michael Jackson. Si asta vreau sa duc mai departe.

Sunt convinsa a putem strange suma pt cele 3 patuturi.


motanik am pus pe prima pagina contul de paypal.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Oana, am pus 20 euro pe contul pus de tine pe prima pagina, da de stire cand verifici si i-ai primit.

Haideti, cine mai indrazneste? Doar impreuna putem reusi, chiar cu sume mici, pic cu pic se strang banutii necesari.

Facem si listuta, dati de stire cand trimiteti si cat.

Doamne ajuta!



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Sa fie intr-un ceas bun!!!
Si noi am progresat.Am gasit pe cineva care ne face instalatia electrica fara bani.De cand am sustinerea voastra parca lucrurile se misca mai rapid.Toate se leaga si incep sa prinda contur.Nu mai am senzatia ca ma lupt cu morile de vant.Va multumesc ca imi sunteti alaturi in acest prim proiect.
Cu drag,Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

motanik am primit mailul de confirmare. au ajuns banutii, sunt in contul de paypal.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor f buna initiativa si o sa mediatizez cat pot subiectul

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anca

rall poti pune si aici foto pe care le-ai facut pentru promovare? ca eu una vreau sa imi reactivez blogul si sa o pun si acolo. mersi!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Oana, asta e si ideea, numai ca nu cred ca e gata. Mai trebuie sa faca si legatura cu subiectul de aici, cand punem poza pe blog sa avem si link. Dar in final, poza o sa ajunga pe prima pagina a subiectului.

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am adaugat la blog ad-urile pentru promovare, le puteti vedea aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=141549&whichpage=6
(am mai facut doua). Daca doriti si alte dimensiuni, specificati care si fac De asemenea, cine nu stie cum sa puna linkul spre subiect (pe imagine), va pot trimite codul exact pe email / PM.

Am trimis si eu $30 pe contul de paypal, oana - sa-mi spui daca au ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

rall au ajuns banii de la tine. sunt in contul de paypal. ti-am trimis si mailul de confirmare.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput