Goldie Pants - 8

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa arata MJ_Girl, cand te-ai dus la el la bar?

http://img.listal.com/image/684611/500full-michael-jackson.jpg

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

mai bine zana . Nu vreau sa stresez MJ-iiiii.
Si pt ca esti asa ne-egoista , tine-i tu pe toti azi..cati or fi ei, ca am pierdut sirul.

OK...si pt.ca intr-adevar nu sunt egoista va anunt ca in fiecare debara,camera cu confort maxim,jacuzzi,piscina chiar si cuscubeta se afla cate un MJ...acu'depinde de voi...ori nimeriti din prima unde se afla parteneru'vostru...ori luati la rand fiecare incapere

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Lisa, la Black Orchid dar si la Bal de Versailles ma refeream ,asta am inteles ca ii placea cel mai tare , iar Black Orchid era folosit in cazul in care nu gasea Bal de Verasailles .L-a luat cineva de aici de pe forum si nu mai stiu cine
Rall parca

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Hello
Am aparut si eu. V-ati facut griji si v-ati pus intrebari de problemele mele, de cum si ce si cat. Ei bine....am experimentat ecuatia cu 2 "necunoscuti". Pe unu l-am pomenit, dar pe al doilea nu am voie, asa ca va las pe voi sa descoperiti cine a fost.

Mai exersez o zi, doua si apoi trec la 3 necuno...scuti.

purple gandeste-te doar la o stralucire mica din Metal Goldie ala al tau, si sunt sigura ca o sa vezi totul mai...luminos apoi.

anka
preferata si eu am avut senzatia ca am vazut niste bucle, n-am avut timp sa cercetez cine si ce, insa pot zice ca al tau MJ nu cred ca s-a simtit abandonat

iona e pe nimerite? cine cu cine nimereste? daca nimeresc la Bad sau la Metal Goldie...nu ma scoateti afara, nu trucati nimic, da?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Oana , am vazut.Fetele au fosy fooaaartteee dragutze si s-au ocupat de el.Adevarul e ca ce inima sa ai sa il lasi singur? Zi si tu!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza, despre Bal de Verasailles, stiu ca am citit o postare a lu' rall cred, a avut asa o exprimare de am zis ca e clar de goldie pants ceva de genu' " am creut ca dau in boala vacii nebune" (tocmai primise parfumul_...cred ca postarea era undeva la generale, era si un link de unde si l-a comandat ea.
si da, asa arata blueshirtu', zi si tu, cum poti sa-i rezisti
a meritat, ce sa mai, parfumu' face toti banii da' acu ma mustra constiinta, e oricum...odata nu se pune

hai ca am gasit despre parfum, nu mi-am permis sa copiez mesaju' aici ca sa nu se supere rallda du-te la discutii generale la pag.10
si ceteste acolo

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj, lasa ma nu are de ce sa te mustre consiinta, ai vazut ca nu m-am suparat...sau te mustra ca inselasi come togetheru`?daca vrei pun o vorba buna io, stiu cum sa-l iau.
Trebe sa caut link-ul cu parfumul, sau mai bine vb direct cu Rall ca mi s-a pus pata rau pe parfumsi daca mai e si de goldie pants sau vaca nebuna.......mamam-mama

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

vezi aici King of Pop (12) - discutii generale, pag.10 si urm.
mersi de grija cu come togetheru' am rezolvat-o, pentru tine ma mustra constiinta, da daca zici ca e ok, atunci...

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hehehhe MJ, ok cum zici tu.Vroiam sa fac si io o fapta bunaSar`na de info , ma duc sa arunc un oki.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza, da' tu chiar vrei parfumu' ala ma batea si pe mine gandu' intr-un timp da'ntr-un moment de luciditate (fara aburi de party) am zis ca ar fi, totusi, prea... mult bine zice rall e ceva atat de..... personal habar n-am, o fi normal????
nu-i de ajuns ca si asa pa uscat, vorba lu' iona...., daca-i mai simti si mirosu'apoi sigur nu mai e nicio scapare

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput