Gravidutze si mamici de Cluj -135

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Elenuta-cu intirziere felicitari pt. aniversare si din partea mea
4 ani casatoriti si 2 copilasi,sinteti o familie frumoasa





Mami de Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

poftiti fetelor la o cafelutaaa

ma intreb ce face alinabojoc-helooo da un semn ,unu miccc,arghirmonica-ce-ti fac baietii???

katiapam,eu vin cu Sorana,nu e racita...am scapat usor de data asta pb a fost o forma usooara care a trecut cu vitamina C cu propolis si siropelul pt imunizare Septilin!

bex,eu cred ca tb sa-i aplici frumoasei Carina putina terapie de soc,cel putin eu asa procedez cand vad ca lucrurile imi scapa de sub control si Sorana incearca sa-si impuna personalitatea(dealfel forte bine conturata), mai nou vine cu expresii "ce-mi pasa mie" sau "nu ma intereseaza", pe Sory il sfideaza iar asta de face rosu de nervi cand vede ca nu-l asculta .e grea meseria de parinte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Elenuta, ce bine ca nu e gelos Dragos si o iubeste pe mamaruta

Adriana, am gasit spray de decalcit parul pe ebay de la Avon. Daca vrei iti cumpar si tie unul, e pana in 20 RON.

Nico, mersi de cafea

Katiapam, Co zicea ca vine cu Carina. Deci vor mai fi copilasi.

Lore, Velena, s-au mai obisnuit gradinarii?

O zi frumoasa

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Ani, am gasit si eu la Oriflame si mi-a mai zis cineva ca sunt la DM in Real. Merci mult L-ai comandat, e eficient? Noi mergem azi la tuns, de-abia astept sa-i aranjeze parul!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Neata si de la noi!!

Elena, pe mine m-ai dat gata cu lactatia ta...cand ma gandesc cu ce eforturi strangeam vreo 80 ml...amarati...Intr-adevar, mare pacat sa fie aruncat laptele matern, si eu propun sa deschizi un subiect sa intrebi, bine ar fi si la clinica, dar parca vad ca nebunii astia nu sunt pe faza si doar o sa te enerveze.Felicitari din suflet pt aniversare, la cat mai multi si fericiti impreuna! Pozele cu Iulia si Dragos m-au vrajit! Minunate!

Katia, vor mai fi mamici cu copii, asa ca stai linistita. Si eu abia astept sa te cunosc. Ma bucur ca s-au mobilizat atatea fete.

Ioana, pai chiar asa...de cand tot astept vestea..de la tine si de la Paula!

Sara vrea la gradi, dar am zis ca o duc doar de luni, chiar daca ea e bine, mai sigur mi se pare asa. Eu insa tusesc si nu ma simt prea bine. Si de-asta mi-era groaza cu bolile de la gradi.

Azi niciun chef de lucru nu am dar ma mobilizez cu o tare. Mai pofteste cineva? Capucino? Ceai? Laptic?

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 20 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

neata.
a prins si stefan un puiut de raceala, nu grava, nas infundat si tuse seaca. sper sa ii treaca repede si sa ne reintoarcem al gradi.
asa ca nu stiu dc ar fi indicat sa vin luni la intalnire, ca fara Stefan nu vin, ca si-asa il vad numa 3 ore pe zi..sa nu-l vad luni mai deloc, nu-mi place.
Gabi..si noi asteptam bebelusii..o sa devin dependenta de teste, imediatr..is numa in Z 21..tre sa mai astept.

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

neata.
a prins si stefan un puiut de raceala, nu grava, nas infundat si tuse seaca. sper sa ii treaca repede si sa ne reintoarcem al gradi.
asa ca nu stiu dc ar fi indicat sa vin luni la intalnire, ca fara Stefan nu vin, ca si-asa il vad numa 3 ore pe zi..sa nu-l vad luni mai deloc, nu-mi place.
Gabi..si noi asteptam bebelusii..o sa devin dependenta de teste, imediatr..is numa in Z 21..tre sa mai astept.

Paula si Stefan (30 oct. 2007)


Inteleg ca doriti gemeni? Sa dea Domnul sa fie asa cum va doriti voi!
Cat despre Stefan, bine ar fi sa fie o forma usoara si fara complicatii!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 20 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

In alta ordine de idei, la mine s-a potrivit PERFECT sexul ambilor copii in calendarul chinezesc. Gravidute, ia verificati:

http://pregnancy.lovetoknow.com/wiki/Chinese_Lunar_Pregnancy_Calendar

Si pt aspirante, daca aveti preferinte de gen luati aminte! E simplu, nu sunt decat 2 coordonate varsta mamei si luna conceptiei! Succes!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 20 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

nuuuuuuuuuuuu..vorbeam d emine si Ioana.:):)

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ha ha..la Stefan se confirma..de va fi bb luna asta, cica va fi fetita. :)

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput