Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(73)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

nu, inca nu am ajuns la iaurt
imi pun mari sperante sa-l accepte cand va fi momentul si astfel sa rezolvam cu masa de la 6

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 5 luni


iaurtul e cel mai acceptat de bebei. eu i l-am dat simplu la inceput apoi am adaugat eu fructe

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zaizak spune:

Si fina mea tot asa facea in spital si acasa dim si seara.Eu acum am facut cu ser fiziologic astept pina vineri cind vine dr la vaccin sa vad cu ce imi zice sa-i fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

zaizak - ei, i'auzi pai atunci fugi maine ca nu erau multe si eu am fost si duminica si nu erau. nu stiu cum fac oamenii astia cu stocurile ca pe mine m-au speriat.

denisa - din c&a. daca faceti shopping pai atunci trebuie sa treceti si prin militari

simina - pai bine mai ... nu te-am intrebat eu inainte sa ne vedem sa imi spui daca nu ai gasit sa iti aduc??? acum sper sa ne vedem pana nashti ca mie mi-au ramas destule. mie mi le-a comandat sora-mea la ea la birou. in magazine nu cred ca o sa gasesti.

incerc sa incarc acum nishte poze cu sacul de dormit


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

aris - deabia asteptam pozele cu sacul de dormit si cu vitamana regulamentar parcat in el

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

provista - am emotii cu iaurtul pt ca a mea nici fructele nu le-a acceptat desi am incercat toate combinatiile. Am reusit sa o pacalesc amestecand mar copt cu morcov

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

provista - am emotii cu iaurtul pt ca a mea nici fructele nu le-a acceptat desi am incercat toate combinatiile. Am reusit sa o pacalesc amestecand mar copt cu morcov

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 5 luni


iaurtul e lunecos si sigur o sa ii placa nu e inecacios ca branzica

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zaizak spune:

Aris-incarca poza sa stiu daca ma duc sau nu,ca sg daca ma duc ma mai agat si de altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gianina - in sac nu am poze ca nu l-am spalat inca. poate apuc maine sa bag o mashina. dar i-am facut poze obiectului pt cele interesate


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna seara!Floric, ce dezamagita sunt de info cu piersicile. Aseara am congelat si eu, daca stiam, nu mai puneam la frigider...i le dadeam fetei. O sa scot totusi sa vad daca si ale mele sunt aiurea.Dyana si Denisa, discutiile dintre voi ma inspaimanta Gianina, imi pare rau ca aveti probleme cu lapticul, din pacate nu stiu sa iti dau niciun sfat, stiu eu, poate sa ii dai piure de legume de un fel la masa de 2 si de alt fel la cea de 6, ca sa ii poti da cereale seara...Am citit numai laude despre avocado, dar nu ma tin minte cum se da la bbi. Cine ma ajuta? Am cumparat o singura bucata, sa vad daca ii place, noi nu il suportam.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

acum se incarca..imidiat(cum zice sotul meu)

mai voi sunteti 100%sigure de avocado? ca eu am cumparat si cumnata-miu s-a cam strambat, ca mai bine intreb pediatra pt ca este f gras si s-ar putea sa fie cam greu pt ficatul lui bb. voi de unde ati auzit de avocado la 6 luni?
eu nci gulie nu am curaj sa ii dau pt ca stiu ca se recomanda in regimul de slabit, are asa numitele calorii negative, adica caloriile necesare pt a digera gulia sunt mai multe decat cele pe care le contine ea

gata si pozele. uite sacul
mai da tu inca 2 poze mai departe ca sa vezi si caciulile


25 martie 2009

Mergi la inceput