magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Da,Camy,cu apa de la chiuveta.
Spor la treaba

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sgeorgiana spune:

Folosesc sampon, balsam, masca par Balea imi plac enorm.
Detergentul de vase dm, sarea de baie dm, sapunul lichid Balea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

am gasit sirop de agave la un pret mult mai mic decat pe niste situri cu produse naturale de unde mai cumpar eu - este folosit ptr indulcirea cafelei, lapte etc

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

am vazut ca este acum si o reducere la fotografii digitale,la peste 100 buc ,costa 2 ron bucata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

eu as vrea doar sa fac o comparatie la preturi cu DM germania, de unde am cumparat asa:

- sampon de fructe - 55 centi
- deodorant - 85 centi
- sapun lichid - 45 centi
- spuna de ras - 85 centi
- scutece babylove marimea 4 - 11,45 euro 84 bucati
- lapte humana 1 an - 5 euro, 500 grame
- ariel lichid 3 litri- 4,95 euro

etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

nu e diferenta foarte mare de pret...tu probabil ca ai cumparat marca balea...nu alverde

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

da, balea
insa la ariel si la humana cred ca diferentele sunt ff mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

laptele praf...e o diferenta enorma intre pretul din romania si cel din germania/austria...stiu asta din pacate...de la 4 luni si pana la 4 ani am cumparat lapte praf numai din afara din cauza pretului...la asta nu inteleg nici eu diferenta

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

si noi la fel cu laptele. plus cereale, budinci, pampersi, servetele, biberoane, tot tot din DM din afara. plus sampoane, creme etc.

cand intru aici in farmacie imi vine sa plang

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

intrebare:

recent am luat din unicul magazin DM din Ploiesti doua biberoane marca BabyLove, cu gat larg, cu capacitatea de 300 sau 330 ml.
ajunsa acasa am avut neplacuta surpriza sa constat ca acestor biberoane le lipseste capacelul interior, cel pe care il pui cand agiti continutul, sa se dizolve laptele praf in apa.
m-am intors la magazin a doua zi, in ideea in care am fost eu prea ghinionista si am nimerit biberoane la care cineva rauvoitor a umblat si a luat capacelele.
la magazin insa toate biberoanele de acest tip NU aveau capacelul, in timp ce biberoanele normale, cu gat ingust si capacitate de 250 ml aveau capacelul respectiv.

aveti idee, in DM-urile de la voi tot asa sunt biberoanele mari BabyLove, fara capacel interior ? pai nici nu pot fi folosite, decat cel mult sa pui apa, ceai, suc sau lapte deja preparat...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput