magazinele DM

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Azi am fost si eu pentru prima data intr-un magazin DM, vazusem ceva intr-un pliant si m-am dus special sa cumpar.
Ce vreau sa va spun este ca era un anunt ca pe 4,5 si 6 sunt reduceri 20% la cumparaturi, asta asa, de ziua femeii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Eu am cumparat asa:

- geluri de dus exfoliante (peeling), Balea, cu rodie si grapefruit, excelente, lasa pielea superfina
- balsam de par de la Balea - OK
- sampon de la Balea, culoare roz-rosie, n-am apucat sa il testez, ca mi l-a luat Daria si l-a varsat pe tot in cada, sa faca multa spuma
- scutecele-chilotel Baby Love, nr. 4, Junior, mi se pare, cu o fetita blonda cu capul in jos pe pachet - bune
- crema marca proprie DM, pentru bebelusi, e ratacita prin casa
- crema de maini Balea, cu cocos - buna
- DenkMit, lavete umede pentru gresie si servetele umede pentru diverse suprafete, pachet mare verde si pachet mijlociu albastru - excelente
- servetele de sters ochelarii, marca proprie DM - bune
- gel de dinti cu capsune si periuta de dinti DontoDent, chiar bune, am scapat, in sfarsit, de cheltuiala cu Nenedentul
- sapunuri Balea, Sensitive si Medicinal Sensitive - bune

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

NOU - colectia de martie!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Stie cineva programul magazinului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Nu stiu dimineata cand au deschiderea dar seara inchid la ora 21.
Accept imi poti spune exact ce culoare are gelul / uleiul de dus? Eu am fost in real Vitan Dm si erau asa de multe caci sincer m-am pierdut si nu am mai stiut ce trebuie sa iau!Multumesc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

MSm,vezi pe site ul lor magazinul din zona ta,au si orarul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

danyalo, uleiul de dus Balea e portocaliu.

Pentru locatii si program magazine puteti cauta aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

DM din Real Vitan deschide la ora 10 si inchide la 21

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Am ajuns si eu ieri in Dm din Real -Vitan aglomeratie mare mon cher:))
Cred ca am gasit uleiul cu pricina -miroase f. frumos si costa undela la 8 lei parca .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Am luat si eu uleiul de dus de la Balea si-s tare multumita.E super potivit pentru pielea fiicei mele (are probleme cu alergia si are pielea foarte foarte uscata).



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Eu am cumparat din DM-ul din Sibiu, insa mi s-a parut ca e diferenta de calitate intre produsele cumparate de la DM Germania si cele de aici. Gelurile de dus mi-au placut, insa parca n-au miros asa puternic si persistent ca cele originale.

Trebuie sa incerc si eu radiera ptr pereti, multumesc de pont. Se foloseste doar pentru zugraveala lavabila sau si pentru cea clasica, cu huma?

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput