Timisoara Impreuna(160)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata,

Va citesc,dar nu am chef de scris...va tzuc si va doresc zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

'neata

Yes yes am gasit perdele!! sunt intr-o singura culoare bordo dintr-un material moale care se aseaza misto, deci am bifat problema ... sper
Ana, sper ca esti ok, pup sa treaca grijile
Geta, si eu astept, cand suna telefonu imi repet spiciu dar degeaba ... Sa stii ca nu m-am gandit niciodata la combinatia de maro cu bordo pana n-am vazut perdele, eu aveam in cap combinatii de verde-maro, potrocaliu-verde, albastru-maro. Ai incercat ceva de imunitate pentru Alex?
Maria, sper ca ati rezolvat ce era de rezolvat, te astept cu povesti

tzuc gasca

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Io va scriu da nu va citesc...adica nu inca si nu cum as vrea...ma simt cam aiurea...sunt obo ametita si ma doare capu...Micu meu are diaree de vreo 2 zile si-i marait cum nu o fost vreodata...cred ca-i ies ceva molari...se trezeste des noaptea...in rest cu scoala...cu gradi...si cam atat...maine merg la nenea dr...sa vedem si pe bebelina...

va pupez...sper ca sunteti in parametrii

mihi 23+

ceata lui pitzigoi


"Viata este pretioasa, ai grija de ea. Viata este iubire, bucura-te de ea. Viata este tristete,
invinge-o. Viata este viata, apar-o."
Tereza de Calcutta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

fetele, stiti careva o firma sau vreun nene care sa-mi tapiteze si mie niste scaune? Am eu material, deci mai e nevoie doar de mister Expertu'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neata fetele

v-am pregatit cafeaua


Ana care-i baiu'? te pot ajuta cu ceva? dulce sa treaca ...
Silvana momentan ii dau la Alex sirop septilin de la himalaya, am hotarat ca nu mai bag in el si altceva. si vitamina c cu propolis la greu .... mai ales ca ii si place. deocamdata nu e racit decat asa un pic, si chiar pare ca-i trece. sa speram ca nu vom avea o toamna prea grea
ma bucur ca in sfarsit ti-ai gasit perdelele ....
piannna eu nu te pot ajuta, nu cunosc ... poate stiu fetele ...
Mariaa cum a fost? ia vino cu povesti ....
Mihi sanatate la puiutu mic , sa ne dai vesti despre bebelina ...
Anda si Doris iar ati disparut?
Danitin ce mai faci? cum mai e cu serviciul?
Andanii vad ca nici tu nu mai vii la cafea ....
Deya pe unde esti??
Aida ce mai zice bebe Erik?

gasca, fug la munca
sa aveti o zi buna


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Salutare fetele!

Geta mersi de cafea.
Maria, asteptam cu sufletul la gura povesti despre ghiocel .
Ana, cum n-ai tu chef de vorba cu asa fecior VIP?? pai eu numa' despre asta as vorbi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare...

Cu biscuitele si io...pe conducta....plutesc in deriva...

Getutilii,n-ai cu ce ma ajuta...saru-mana!Baga un gand pozitiv si zi un "Doamne ajuta!" pentru noi...pentru maine dimineata...

Sa aveti o zi bestiala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pianna

Salutare fetele!

Geta mersi de cafea.
Maria, asteptam cu sufletul la gura povesti despre ghiocel .
Ana, cum n-ai tu chef de vorba cu asa fecior VIP?? pai eu numa' despre asta as vorbi





Pai am tot vorbit,saru-mana!M-am tot laudat,pe ici pe colo...dar gata,ca ce-i mult strica si nu da bine la imagine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

suntem varza de obositi da' ieri am petrecut 10 ore de vis cu ghiocel.
am avut parte de situatii neprevazute in care am putut s-o vedem cum reactioneaza si cum se raporteaza la noi. cum s-a lipit de noi, cum ne-a dormit in brate si am putut sa-i cant de somn usor, cum am facut planuri de viitor cum la iarna o sa mergem cu sania trasa de huskioti si cum scotea chiote de bucurie!

am avut un drum greu (cam o ora si ceva) cu ea la dus si intors la directie ca a vomat in jeturi dar am linistit-o si a decurs totul normal in situatia data.

revin mai pe dupasama ca acuma chiar ma simt tare rau, am dat o fuga la lucru da cred ca ma duc inapoi acasa. ne-am trezit la 2 noaptea ieri pe urma drumul a fost tare greu, am facut mai bine de 800km si nu suntem fani condus noaptea plus turele de noapte si de-ale mele 'lunare' acumulate.

poze am facut foarte putine avand in vedere programul contracronometru cu ea dupa noi la directie, la policlinica pentru acte, etc. am avut insa surpriza ca maternala ne-a dat un CD cu multe poze de-ale ei. nu mai zic cum a facut ghiocel cand i-am dat perinita ei colorata si pozele cu noi, pozele in 3.
ii multumesc lui Dumnezeu in fiecare clipa ca a adus-o in viata noastra si nici nu putea fi altfel caci ea pe noi ne cauta.

Asi, iti multumesc si aici, esti un om cu rar am intalnit!

ma duc sa ma resetez si revin mai incolo.
pup zulele dragi

mamica de Alexandra Ioana
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria

din nou m-ai emotionat...

Minunatilor ce sunteti...

Ana, tin pumnii pentru maine, si fii sigura ca totul va fi perfect, nu poate fi altfel!

Pup zuzele...fug dupa fata la scoala imediat, apoi facem lectii...

revin...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput