Timisoara Impreuna(160)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

super vesteeeee!! am primit ok-ul si maine putem sa inaintam actele pentru incredintareeee!!! e poveste lunga sa va zic cum vine asta...dar asta inseamna ca pe sfarsitul lui octombrie e foarte posibil sa avem papusa acasa, adica mult mult mai repede decat ne asteptam
dada doris, facem paaaarty

pe bunee? la scoala 30?? iooi, asta-i foarte bine! ma duc sa ma interesez cand ne intoarcem. tks fete!!
Brancoveanu e cam departe de noi dar Soarelui sau Aem as incerca, zona asta mi-ar fi oke si cu programul de lucru. Geta, cand ne-om intoarce tot te sun sa vorbim, ca acuma sunt prea turata cu ce-i urgent.

si inca ceva, ca sa nu ma mai luati prin invaluire , da mei, accept rochite, jucarii, ce aveti si nu va mai e bun la copchii nu-s simandicoasa si chiar ma bucur de asa ajutor! ma bucur chiar muuult de ajutor!
tzuc zuzele saritoare

azi i-am luat papusa (din aia care rade), facut albumul cu noi care il duc maine si dulceata facuta de mama pentru papusa adun bagajul cu ce-i mai ducem si abia astept s-o vedem. azi il cerea la telefon pe tati sa-i zica 'la multi ani' , gogoasa mica

mamica de Alexandra Ioana
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La multi ani, tatic de ghiocel! Sa fi sanatos si fericit alaturi de fetele tale dragi!


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Pai ori o gogoasa ori e ghiocel?Sa ne intelegem cumva
Asa am auzit si eu ca ii fain la scoala 30 tot am zis ca ma duc si eu da nu am mai apucat.Daca nu ai timp iti ridic eu ghiocelu de la inot ca stau in capu strazii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

silvana, nimic? mama lor de banditi...pup tare! cum stati cu casa?
nu mai stiu cine a intrebat, plecam pe la 3 noaptea sa ajungem dimineata acolo si ne intoarcem maine noapte. o sa fie o zi tare lunga cu multa alergatura pe acolo cu chestii de rezolvat pentru dosar.
deiule, esti o dulce, ii bine de stiut daca arde amore-amore ok?
doris, stai pe aproape, acush vine momentul de dat tuica pup scolarita silitoare!

noapte buna somn usor
7 purici p'un picior,
7 si pe celalalt
sa te traga jos din pat!

asta-mi ureaza fie-mea seara..asta va zic si io voua sa fiti cuminti gaska de zuze truli





mamica de Alexandra Ioana
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Mariaa Doamne Ajuta pentru maine sa le rezolvati pe toate.Noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria, nimic si incep sa dau marunt din buze cu casa?? pai zilele trecute am cumparat un al doilea rand de perdele, le-am pus sus si of corse ca nu-mi plac asa ca azi ma duc sa le returnez si iau altele
Drum bun si sa fie bine

pup fetele, noapte linistita

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

Maria, nimic si incep sa dau marunt din buze cu casa?? pai zilele trecute am cumparat un al doilea rand de perdele, le-am pus sus si of corse ca nu-mi plac asa ca azi ma duc sa le returnez si iau altele


parca ai fi sora cu unii clienti de la noi glumezz da' ce nu-ti place? culoarea, modelul? marimea? cum ti-ai dori sa fie?
tin pumnii sa sune odata telefonul ala!




mamica de Alexandra Ioana
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

La multi ani! pt sotul tau si felicitaru pentru gogosica ghiocel, sa va aduca numai bucurii.
Va doresc la toate........noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

nu-mi place ca is prea tzapene, culoarea e ok un bordo cu maro deschis si maro inchis, deci se potriveste cu mobilieru, mi-ar placea ceva dintr-un material moale care sa cada frumos. beleaua e ca acu imi trebe si ceva pentru dormitor as vrea jaluzele din alea romane dar nu gasesc marimea potrivita si nu cred ca se pot taia, ar fi ok si jaluzele din lemn doar ca alea is prea grele si la peretii astia de carton m-i ca ma trezesc cu ale in brate ... deci e grele si jur ca m-o fac din lipsa de ocupatie

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata

e gata cafeaua


Mariaa eu te-am intrebat cand plecati ... cred ca ati ajuns deja la cluj ... bafta sa aveti azi sa rezolvati repede tot si sa va bucurati de ghiocel. super veste, Doamne-ajuta s-o aveti cat mai repede acasa.
Silvana ce-mi place combinatia bordo cu maro deschis, cred ca arata fain perdelele tale, pacat ca nu-ti place materialul. dar daca zici ca le poti schimba fara probleme... gasesti tu pana la urma ceea ce vrei. tin pumnii sa primesti un raspuns favorabil de la jobul unde ai aplicat.
Deya cum stai cu raceala? noi inca suntem putin raciti. ai rezolvat cu locul in camin?
Ana te-am citit pe undeva, cred ca la un alt subiect, ca ai slabit la greu ... felicitari ...
Aida s-au linistit cateii tai? dulce pe bebe Erik
Mihi ce mai faci? te simti ok?

fetele, care pe unde mai umblati, vad ca-i cam liniste pe aici ...
gasca


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput